W życiu nie zgadniesz, co miesiąc urodzenia jest w stanie powiedzieć o osobowości kobiety

Nie wiem czy zwróciłaś na to uwagę, ale osoby, które przyszły na świat w tym samym miesiącu, zazwyczaj dzielą wspólne cechy osobowości. I wiele osób uważa, że nie jest to przypadek. To w jakim miesiącu się urodziłaś, wiele zdradza na temat Twojego charakteru.
Nie wierzysz? Sprawdź to i nie zapomnij dać znać jak Ci poszło. W moim przypadku wszystko się zgadza!

STYCZEŃ

1

Kobiety urodzone w styczniu są ambitne, mają własne zdanie i są niezwykle pracowite. Co więcej, potrafią podejmować decyzje bez zbędnych emocji, potrafią również wszystko świetnie zorganizować. Są uparte i wymagające. Cechy te sprawiają, że świetnie nadają się na liderów. Jednocześnie są bardzo wrażliwe i mają trudności z wyrażaniem swoich emocji. Osoby urodzone w styczniu kochają dzieci i są lojalnymi partnerami.

LUTY

2

Panie, które przyszły na świat w lutym, są wolnymi duchami, które nie boją się ryzykować. Są również bardzo zmienne, w jednej chwili mogą być cichutkie i niedostępne, a już za moment stać się jednym wielkim wulkanem energii. Nie lubią ograniczeń, przesądów i ustalonych reguł. Kreatywne projekty, to coś co uwielbiają. Jeśli zaś chodzi o sferę uczuciową, mają romantyczną duszę. Bardzo cenią sobie przyjaźnie.

MARZEC

3

Kobiety urodzone w marcu są wrażliwe i spokojne. Jednocześnie drzemie w nich magiczna siła, która przyciąga do nich innych ludzi. Nigdy nie odmawiają pomocy i zawsze stawiają potrzeby innych na pierwszym miejscu. Jeśli chodzi o związek, cenią sobie szczerość i wierność. Osoby z marca mogą również przejawiać talenty artystyczne.

KWIECIEŃ

4

Kobiety, które przyszły na świat w kwietniu, z jednej strony uwielbiają ludzi i nie boją się znaleźć w centrum uwagi, z drugiej zaś unikają wylewnych rozmów na własny temat. Swoje prywatne sprawy wolą zachować tylko dla siebie. Jednocześnie świetnie spisują się w roli dyplomatek, które potrafią załagodzić największe konflikty. Co więcej, potrafią nawiązać nić porozumienia z każdym rozmówcą. Są również hojne, wrażliwe i pracowite.

MAJ

5

Maj to nieprzewidywalny miesiąc i podobnie jest z kobietami, które przyszły na świat właśnie w tym okresie. Z jednej strony są bardzo zmienne i potrafią często zmieniać zdania, z drugiej zaś mają kilka żelaznych zasad, których nigdy nie złamią. Kobiety urodzone w maju przyciągają silnych partnerów, mają wielu znajomych, lubią podróżować i potrafią docenić sztukę.

CZERWIEC

6

Kobiety, które urodziły się w czerwcu, nie lubią półśrodków, są szczere do bólu i mają silną wolę. Lubią również mieć wszystko zaplanowane i poukładane, nie narzucają jednak nikomu swojego zdania. Bez większych przeszkód nawiązują przyjaźnie, mają niesamowite poczucie humoru, ale łatwo je zranić.

LIPIEC

7

Lipcowe kobiety są wymagające, inteligentne i tajemnicze. Jednocześnie cenią sobie uczciwość, kochają dobrą zabawę i nie stronią od przygód. Ludzie uwielbiają z nimi przebywać, potrafią dostrzec niezwykłą energię, która w nich drzemie. Panie urodzone w lipcu nie lubią dzielić się swoimi uczuciami, dlatego często je ukrywają. Świetnie radzą sobie zarówno w szkole, jak i pracy.

SIERPIEŃ

8

Również w sierpniu na świat przychodzą urodzone liderki. Z jednej strony uwielbiają być w centrum uwagi, z drugiej zaś nie zapominają o innych. Mają ogromne serce, dlatego zawsze wysłuchają i pomogą komuś w potrzebie. Często mają decydujący głos, inni po prostu im ufają. Sierpniowe kobiety mają również ogromne poczucie humoru, są bardzo uczuciowe i hojne. Mogą również przejawiać talenty artystyczne.

WRZESIEŃ

9

Wrzesień to miesiąc prawdziwych perfekcjonistek, które są bardzo wymagające. Lubią działać zgodnie z planem, są świetnie zorganizowane i skupione na określonym celu. Są również szczere, nie robią niczego połowicznie, mają duże wymagania. Nienawidzą hipokrytów i kłamców. Cenią sobie przyjaźń, ale jeśli ktoś je zrani, będzie musiał się mocno starać, aby odzyskać ich zaufanie.

PAŹDZIERNIK

10

Kobiety z tego miesiąca nie lubią okazywać swoich emocji. Są dyskretne, inteligentne, mają również silny charakter. Choć łatwo nawiązują znajomości, to jakie są naprawdę, można dostrzec dopiero po dłuższym czasie. W głębi duszy są wrażliwe, świetnie spisują się w roli przyjaciółki, na którą zawsze można liczyć.

LISTOPAD

11

Tajemnicze są również kobiety urodzone w listopadzie. To idealistki, marzycielki, a jednocześnie wolne ptaki, które nie znoszą ograniczeń. Cenią kontakt z naturą, uwielbiają poznawać i badać nieznane. Są ambitne, mają bystry umysł, niczego się nie boją. Mają własne zdanie, czego nie kryją.

GRUDZIEŃ

12

W tym miesiącu rodzą się otwarte, szczodre i bezinteresowne kobiety. Lubią pomagać innym, nie oczekując niczego w zamian. To urodzone optymistki, które nie lękają się żadnych przeciwności losu. Inni uwielbiają ich towarzystwo i wiedzą, że zawsze mogą na nie liczyć.

Share

Dodaj komentarz