Ojciec zauważył list pożegnalny od swojej 16-letniej córki. Na samym końcu przeczytał coś szokującego

Jako rodzice chcemy wszystkiego, co najlepsze dla swojego dziecka. Kiedy dorastają, zaczynają też coraz dłużej przebywać poza domem, robiąc bóg wie co.

Wtedy też rodzice zaczynają się martwić. Jest to całkowicie normalne, ale każdy radzi sobie z tym na swój sposób.

Najważniejsze, aby dziecko było szczęśliwe i zdrowe, ale w tym samym czasie każdy chciałby wiedzieć, co robi, gdy nie ma go w domu. W życiu nie chodzi tylko o przyjemności. Młodzi ludzie powinni zajmować się też swoimi obowiązkami takimi, jak prace domowe.

Ojciec z tej historii szukał swojej 16-letniej córki, ale zamiast tego odnalazł list na jej łóżku, który go zszokował.

Adam chodził po swoim domu w poszukiwaniu córki Anny. Był nieco zdołowany po tym, jak jego ulubiona drużyna przegrała ważny mecz i chciał pocieszyć się, zabierając swoje dziecko na lody.

Jego córka była w swoim pokoju na piętrze jeszcze kilka godzin temu, ale teraz Adam zauważył, że w korytarzu nie ma jej butów.

Poszedł na górę i zauważył, że drzwi do pokoju córki są otwarte. Na łóżku leżał napisany odręcznie list. Oto jego treść:

„Drodzy mamo i tato.

Przykro mi, że mówię Wam o tym w ten sposób, ale uciekam z moim nowym chłopakiem Muhammadem. W końcu znalazłam prawdziwą miłość i jest świetnie! Najbardziej podobają mi się jego słodkie kolczyki, seksowne blizny, fajne tatuaże i wielki motocykl.

To nie wszystko. Będziemy mieli dziecko! Jestem w czwartym miesiącu ciąży. Będziemy mieszkać w kamperze, a Muhammad mówi, że chce mieć ze mną jeszcze więcej dzieci. Jestem przeszczęśliwa! I wiecie co? W przyszłym tygodniu bierzemy ślub!

Mój ukochany wytłumaczył mi też, że marihuana nie jest wcale taka zła, jak wmawiają mi ludzie, więc teraz hodujemy 17 roślinek za naszą przyczepą. Mamy tyle, że starcza dla nas i dla jego przyjaciół, a oni w zamian dają nam wszystkie tabletki, jakie tylko chcemy.

Mam nadzieję, że niedługo wynajdą lek na AIDS żeby Muhammad mógł wyzdrowieć. Zasługuje na to.

Nie musicie się martwić o pieniądze. Przyjaciele Muhammada, Juan i Siergiej pracują w branży filmowej i chcą abym została aktorką!

Praca jest dobrze płatna. Dostaje 200 złotych za każdą scenę i dodatkowe 200 jeśli razem ze mną występuje więcej niż trzech mężczyzn. Nie martwcie się więc o mnie. Jak widać 16-latka potrafi zadbać o siebie!

Gdy następnym razem Was odwiedzę poznacie swojego wnuka.

Ściskam i całuję,

Anna.

PS. Tato, nic z tego to nie jest prawda. Wyszłam tylko do Moniki pooglądać telewizję. Chciałam tylko pokazać, że są gorsze rzeczy niż przegrana Twojej drużyny.

Niedługo wracam!”

Share

Dodaj komentarz