Pan młody przerywa ślub i prosi swoją wybrankę, aby się odwróciła. Ta nagle zaczyna płakać

Gdy Ollie oświadczał się Liz, wiedział, że praca z dziećmi jest dla niej bardzo ważna. Kobieta jest nauczycielką tańca i aktorstwa, która pracuje ze zdolną młodzieżą.

To zajęcie to nie tylko źródło dochodów dla Liz. Przede wszystkim jest to dla niej pasja i powołanie. Uwielbia rozbudzać w dzieciach artystyczne zdolności. Nic dziwnego, że nauczycielka poświęca się swojej pracy w 100% i każdy uczeń jest dla niej tak samo ważny.

Ollie bardzo pragnął, aby dzień ślubu był dla Liz wyjątkowy. Postanowił więc przygotować dla swojej wybranki piękną niespodziankę. Po pomoc zwrócił się do uczniów swojej przyszłej żony oraz ich rodziców.

1

Uczniowie chętnie pomogli Panu młodemu i przez kilka tygodni przygotowywali specjalny występ dla swojej ulubionej nauczycielki. Liz oczywiście nie miała o niczym pojęcia.

2

Kiedy narzeczeni powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, mąż poprosił żonę, aby obróciła się i spojrzała w stronę chóru. Tam stała cała jej klasa, która zaczęła śpiewać dla nowożeńców „A Thousand Years” autorstwa Christiny Perri.

Reakcja Panny młodej jest poruszająca. Zresztą, zobaczcie sami.


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz