7-latek wysłał list do zmarłego taty. Kilka dni później listonosz przyniósł odpowiedź

Tata 7-letniego Jasego zmarł cztery lata temu. Chłopiec wciąż nie może pogodzić się ze śmiercią tak bliskiej mu osoby, dlatego w tym roku postanowił zrobić coś niezwykłego. Pamiętając o urodzinach taty, wysłał mu kartkę z okazji nadchodzącego święta.

Urodzinowa kartka

Jase umieścił urodzinową kartkę w kopercie, na której napisał „Panie Listonoszu, czy możesz zabrać to do Nieba na urodziny mojego taty? Dziękuję”.

Gepostet von Teri Copland am Mittwoch, 28. November 2018

Odpowiedź na wysłany list

Państwowe przedsiębiorstwo pocztowe Wielkiej Brytanii, które miało za zadanie dostarczyć list, niestety nie podołało zadaniu, o czym w niezwykły sposób postanowiło poinformować chłopca w swoim liście. Oto, co napisali pracownicy Royal Mail:

Drogi Jase, podczas dostarczania twojej poczty, zdaliśmy sobie sprawę z pewnych trudności.

Chciałem po prostu skorzystać z tej okazji, aby skontaktować się z tobą i dać znać, że udało nam się dostarczyć list do twojego taty w Niebie. Było to trudne wyzwanie, musieliśmy unikać gwiazd i innych galaktycznych obiektów w drodze do Nieba

Wzruszająca reakcja ze strony matki chłopca

Wzruszona odpowiedzią mama Jasego, Teri Copland, zamieściła zdjęcie listu w mediach społecznościowych.

Nie musiałeś tego robić, mógłbyś to zignorować, ale fakt, że zrobiłeś to dla małego chłopca, którego nigdy nie spotkałeś, jest tak uroczą rzeczą, że Royal Mail właśnie przywróciło mi wiarę w ludzkość i dziękuję, to naprawdę tyle dla niego znaczy. Proszę udostępniajcie to, aby wszyscy pracownicy Royal Mail wiedzieli, jak wdzięczni jesteśmy dzięki i Wesołych Świąt – napisała w opisie pod fotografią kobieta

Gepostet von Teri Copland am Mittwoch, 28. November 2018

To piękne, że wciąż są ludzie, który mają w sobie tyle dobra i empatii!

Share

Dodaj komentarz