Niemowlę umiera i WRACA do życia. Kilka tygodni później ojciec robi to zdjęcie i zauważa to

Jest wiele świetnych naturalnych, domowych sposobów na przeziębienie i grypę. Każdy z nas wie doskonale, że czosnek czy herbata z miodem pomagają w chorobie. Jednak bardzo ważne jest by nie ignorować potencjalnie niebezpiecznych objawów, zwłaszcza jeśli objawy takie mają osoby w podeszłym wieku lub bardzo małe dzieci.

Dodatkowo bardzo ważną rolę w zapobieganiu szerzenia się chorób odgrywa prawidłowa higiena, a zwłaszcza mycie rąk. Przekonał się o tym pewien ojciec z Mephis w USA. Zamieścił on zdjęcie swojej malutkiej córeczki na portalu Imgur i zaapelował do wszystkich. Jego apel jest bardzo ważnym głosem. Przeczytaj go i udostępnij dalej rodzinie i znajomym.

Zrozpaczony ojciec zamieścił apel w którym opisał jak jego córeczka trafiła do szpitala pediatrycznego z wirusowym zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych. Tuż po przyjęciu do szpitala dziecko przestało dawać oznaki życia, na szczęście po szybkiej interwencji lekarzy i umieszczeniu pod respiratorem udało się ją uratować. Ale to dopiero początek historii.

1

Po tym przerażającym momencie, lekarze wykryli u dziewczynki infekcję wirusem RSV. Jest to wirus atakujący drogi oddechowe. Objawy infekcji są mało swoiste: kaszel, gorączka czy katar. Jednak dla małego dziecka infekcja RSV może być niebezpieczna. Jeszcze kilka dni wcześniej rodzice nie mieli zielonego pojęcia że coś takiego jak RSV w ogóle istnieje. Teraz apelują do wszystkich…

2

RSV jest przenoszone między innymi przez kontakt z osobą zarażoną. W tym także na dłoniach. Dlatego tak istotne jest mycie rąk przed kontaktem z dziećmi! Tymczasem mała dziewczynka dalej walczyła… Zobacz dalszą część tej historii.

3

Lekarze stwierdzili u dziewczynki także grypę i zapalenie oskrzeli. Powiedzieli rodzicom, żeby ci przygotowali się na najgorsze. Ale nie wiedzieli z jakim wojownikiem mają do czynienia! Poniżej jest zdjęcie, które ojciec zrobił w trakcie pobytu w szpitalu. Umieścił je na internecie z podpisem, że zauważył to jakim wojownikiem jest jego córeczka! Mimo wszystkich przeciwności zaczęła wracać do zdrowia!

Jej rodzina była zachwycona, że ich córeczka wróciła do zdrowia… Teraz apelują do wszystkich by uważali na RSV i myli ręce przed kontaktem z dziećmi. To jest może bardzo prosta i dość oczywista zasada. Jednak nie dla wszystkich! W dodatku, czasem w pośpiechu możemy o niej zapomnieć, a nie powinniśmy.

Share

Dodaj komentarz