35-letnia matka piła 40 piw dziennie. Na zdjęciach wygląda jak 80-latka

Wiele osób czerpie przyjemność z picia alkoholu, jednak najważniejsze jest, by zachować w tym umiar. Jeżeli jesteś uzależniony, o umiar będzie ciężko. W każdym innym przypadku trzeba się kontrolować, aby w nałóg nie popaść.

Ludzie często szukają w alkoholu ucieczki od problemów dnia codziennego. Stres, depresja, problemy psychiczne. Zatracenie się w nietrzeźwości wcale nie jest lekarstwem.

35-letnia Beverley Pickorer, matka czworga dzieci, dobrze poznała, co to znaczy leczyć problemy przy pomocy alkoholu…

1

Problemy kobiety zaczęły się, gdy miała około 20 lat. Po kilku nieudanych związkach, zaczęła szukać rozwiązania w alkoholu. Każdego dnia uzależniała się coraz bardziej, aż doszła do tak dramatycznego momentu, że musiała wypijać 40 piw dziennie.

Wiele osób powie, że wcale nie musiała. W przypadku uzależnienia nie jest to takie proste. Cały proces doprowadzania się do tego stanu sprawił, że nie miała już nad tym kontroli.

2

Gdy dobiła do trzydziestki, jej stan zdrowia nie był dobry. W wieku 35 lat zapadła na śmiertelną chorobę, która wywołana była marskością wątroby. Zaczęła tracić zęby i nie potrafiła już płynnie mówić. Wiele miesięcy spędziła w specjalnym ośrodku, gdyż nie była w stanie nic zrobić sama.

Jej życiowy partner Anthony był przy niej w każdym etapie choroby. Uznał, że pokaże ją w tym stanie publicznie i może w ten sposób przyczyni się do pomocy innym osobom.

3

Anthony publikował zdjęcia, na których widać efekty choroby wywołanej alkoholem. Zdjęcia bardzo dobrze obrazują to, co choroba zrobiła z kobietą. Jej zęby całkowicie zgniły, skóra stała się żółta, a ciało nie przypominało już osoby, którą była wcześniej. Kobieta zaczęła także miewać ataki padaczki.

4

Mężczyzna mógł jedynie czekać na śmierć swojej partnerki. Z czasem jej stan jeszcze się pogarszał. Straciła wzrok i była przykuta do łóżka. Pielęgniarki dbały o to, aby nie nabawiła się odleżyn i obracały ją co kilka godzin. Przez alkohol straciła wszystko, a jej najbliżsi mogli tylko się przyglądać.

5

Kobieta zmarła w sierpniu 2014 roku. Jej historia powinna otworzyć oczy wielu osobom. Zaczęło się niewinnie, od kilku piw, aby zagłuszyć żal po nieudanych związkach. Jednak ilość alkoholu stopniowo rosła, a to doprowadziła do choroby i śmierci. Mogła przeżyć swoje życie całkiem inaczej i cieszyć się chwilami spędzonymi z dziećmi…

6

Share

Dodaj komentarz