Pies desperacko goni za rodziną, która wyrzuciła go z auta. Wszystko nagrał monitoring

Niestety ludzie bardzo często porzucają swoje psy. To bardzo przykre, ponieważ czworonogi kochają z całego serca, a strata rodziny zawsze jest dla nich ogromnym ciosem. Nie inaczej było w tym przypadku. Kamery monitoringu ulicznego uchwyciły rozdzierającą serce scenę – opiekunowie wyrzucili swojego psa z auta, a on desperacko robił wszystko, aby dostać się do niego z powrotem. Biedny zwierzak był całkowicie przerażony.

1

Rodzina porzuciła swojego psa

Niezidentyfikowany mężczyzna wyniósł z pojazdu najpierw legowisko, a później czarno-białego psa rasy staffordshire bull terrier. Czworonóg wraz ze swoim łóżkiem zostali porzuceni na poboczu. Wszystko miało miejsce 17 grudnia w mieście Stoke-on-Trent (Anglia) około godziny 17.00.

2

Czworonóg desperacko próbował dostać się z powrotem do auta

Biedny piesek biegał dookoła auta i skakał do okien. Robił wszystko, aby wejść z powrotem do samochodu. Wyglądało to tak jakby krzyczał: „Błagam, nie zostawiaj mnie!”.

3

Po wszystkim pojazd odjechał

Przerażony psiak próbował dogonić swoją rodzinę, ale to było już niemożliwe. Opiekunowie go zostawili, przez co został zupełnie sam. Biedny i wystraszony piesek nie rozumiał, dlaczego rodzina go porzuciła.

4

Smutna scena została zarejestrowana przez uliczny monitoring

Filmik trafił do sieci, a nawet został pokazany w telewizji. Wideo złamało serca ludzi z całego świata. Możesz obejrzeć je poniżej.

Dog dumped in Trentham

A dog ? which was dumped at the roadside in Trentham can be seen on CCTV running after the car he was let out of. @RSPCA_official is appealing for help to find the people in the car. It happened at around 5pm on Monday 17th December on the corner of Timor Grove and Pacific Road. The dog – nicknamed 'Snoop' – was found by a passer-by, who took him to a local vets. He's in the care of the RSPCA ??????

Gepostet von BBC Radio Stoke am Montag, 24. Dezember 2018

Source: facebook.com

Godzinę później piesek został zauważony przez przechodnia

„Szedłem ulicą, aż nagle zauważyłem biednego psa, który leżał na ulicy w legowisku. Miał bardzo smutne oczka. Od razu domyśliłem się, że został porzucony, więc natychmiast zadzwoniłem do RSPCA i o wszystkim opowiedziałem. W przeciągu krótkiego czasu wolontariusze pojawili się na miejscu i zabrali to biedactwo.” – opowiada mężczyzna.

Czworonóg otrzymał imię Snoop

Snoop został zabrany przez ratowników z RSPCA, a następnie przewieziony do weterynarza. Na szczęście pies jest w dobrym stanie zdrowia, a jego wiek oceniono na około 2 lata. Zgłosiło się już wiele osób, które są zainteresowane jako adopcją. Już wkrótce piesek będzie mógł zamieszkać w swoim nowym domu.

„To bardzo przyjazny i kochany piesek. Wybierzmy dla niego najlepszy dom. On zasługuje na szczęście. Już nigdy więcej nie doświadczy żadnej krzywdy ze strony człowieka.” – przyznali wolontariusze.

5

Policja szuka osób odpowiedzialnych za porzucenie psa

„Nie mogę zrozumieć, dlaczego ci ludzie potraktowali bezbronnego zwierzaka w tak okrutny sposób. Proszę każdego, kto rozpoznaje pojazd lub osobę widoczną na wideo o kontakt z RSPCA. Sprawcy muszą być ukarani.” – powiedziała Natalie Perehovsky.

6

Share

Dodaj komentarz