Kiedy zobaczył ją lekarz nie dowierzał, że ma tylko 8 lat. Jej waga dobijała do 200 kg

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, dlatego Carolyn Leonard, mama 8-letniej dziewczynki chciała, aby jej córka była najszczęśliwsza na świecie. Niestety, jej troska sprawiła, że Jessica stała się najgrubszym dzieckiem na Ziemi.

Codziennie karmiła Jessicę nieskończoną ilością posiłków, aż w końcu dziewczynka uzależniła się od jedzenia i prosiła o nie co 20 minut

1

Jessica tak bardzo kochała jeść, że nie zwracała uwagi na to jak wygląda. Najważniejsze było, żeby zjeść dużo i dobrze, a jeśli dostawała posiłek którego nie lubiła, wpadała w furię. W końcu nogi dziewczynki odmówiły posłuszeństwa – nie mogła samodzielnie chodzić. Aby przemieścić się z miejsca na miejsce, toczyła się po podłodze. W wieku 8 lat ważyła 181 kilogramów. Carolyn nie widziała w tym nic złego do momentu, gdy jej córka miała problem z oddychaniem. Jessica natychmiast została przewieziona do szpitala, a lekarze ogłosili, że jej stan jest krytyczny.

Carolyn zrozumiała, że do tej pory źle wychowywała córkę

2

Przez jej ciągłe dokarmianie, życie Jessici było zagrożone. Wiedziała, że teraz ma ostatnią szanse na uratowanie córki, dlatego postanowiła zapisać się na zajęcia dla rodziców, którzy mają problem w utrzymaniu dyscypliny i wychowaniu dzieci. Jessica również rozpoczęła specjalne leczenie oraz restrykcyjną dietę. Do tego wszystkiego pięć razy w tygodniu uczestniczyła w intensywnych ćwiczeniach.

3

Dzięki czujnemu oku mamy, dziewczynka straciła 136 kilogramów i to bez żadnej operacji!

Nareszcie mogła się poruszać i oddychać, a dodatkowo rozpoczęła naukę w szkole i poznała wiele koleżanek. Jessica zrozumiała, że musi odżywiać się zdrowo, a jej wcześniejszy nałóg był dla niej śmiertelny. Mimo tego często ma ochotę na słodycze i ciężko jej się odzwyczaić od wcześniejszej rutyny, aby pokonać nieustające poczucie głodu zażywa specjalne leki.

4

Ze względu na olbrzymią wagę, Jessica ma problemy z poprawnym chodzeniem, oraz nadmiarem skóry. Mama dziewczynki zmieniła swoje przyzwyczajenia – wcześniej wypchana po brzegi lodówka zamieniła się w miejsce ze zdrowymi przekąskami. Carolyn przyznaje się, że czuje się winna, lecz teraz stara się jak tylko może, aby jej córka wiodła zdrowe życie, bez tuczących potraw.

Share

Dodaj komentarz