Pies nie widział swojej pani przez 2 lata. Kiedy się spotkali, stało się coś niepowtarzalnego

Czułeś kiedyś tak silne emocje, że miałeś wrażenie, że zaraz zemdlejesz? Albo może rzeczywiście w zasłabłeś na skutek wzruszenia?
Jak podaje portal Medical News Today, omdlenie to naturalna reakcja organizmu w sytuacji braku dopływu wystarczającej ilości tlenu. Czasami może wynikać też z nadmiaru emocji, tak jak w przypadku tego uroczego sznaucera.
Jego pani, Rebecca Ehalt, wyjechała z domu na dwa lata, aby pracować w Słowenii. Gdy przyjechała z powrotem, mały sznaucer Casey zupełnie nie wiedział jak zareagować.

W jednej chwili powróciły do niego wszystkie narosłe przez te dwa lata emocje, było ich tak dużo, że nie mógł ich pomieścić w swoim drobnym ciele.

Na początku tylko szczekał i popiskiwał, ale to nie oddawało pełni jego uczuć. Jego radość, wzruszenie i zaskoczenie były tak ogromne, że piesek zemdlał.

Gdy ochłonął z wrażenia, właściciele zabrali go na badanie weterynaryjne, gdzie lekarz na szczęście stwierdził, że piesek na nic nie choruje, a omdlenie wynikało po prostu z nadmiaru emocji.

Czyż widzieliście kiedyś lepszy dowód głębi psich uczuć? Dla psów jesteśmy całym ich światem, nie ma dla nich nikogo ważniejszego niż kochający właściciel! Podziel się tym nagraniem ze wszystkimi miłośnikami zwierząt!


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz