9-letni chłopiec płaci rachunek za policjanta i zostawia na nim wiadomość. Gdy mężczyzna czyta, co napisał, natychmiast wstaje z krzesła

Obecnie 9-letni Noah Cantin, miał tylko 5 lat, gdy postanowił w przyszłości zostać policjantem.

Było to jego wielkie marzenie i interesował się wszystkim, co z tym związane. Gdy wraz z mamą jadł śniadanie w jednej restauracji na Florydzie, zobaczył, że kilka stolików dalej siedzi mężczyzna w mundurze policjanta.

1

Noah był jednak nieśmiały i nie chciał rozmawiać z funkcjonariuszem. Wymyślił natomiast wyjątkowy sposób, aby przekazać mu swoją wiadomość. Postanowił zapłacić rachunek policjanta ze swojego kieszonkowego, a jego mama pomogła mu zdobyć paragon. 9-latek napisał te słowa:

– ”Chcę być taki jak Ty, kiedy dorosnę. Dziękuję Ci za Twoją służbę.”

2

Szczęśliwy chłopak podszedł do Eddiego Beniteza i podał mu rachunek. Policjant był mocno zaskoczony, ale gdy odczytał słowa skierowane do niego przez dziecko, natychmiast wstał z krzesła i podziękował swojemu małemu zwolennikowi.

– ”Oznacza to dla mnie wszystko. Wstaję codziennie, zakładam mundur i staram się być dobrym wzorem dla młodych ludzi.”– powiedział stróż prawa, którego spotkała wyjątkowa niespodzianka ze strony Noah.

3

Od tamtej pory Eddie nosi rachunek z tymi słowami zawsze przy sobie, a sam chłopiec jest jeszcze bardziej pewny kim chce zostać w przyszłości.

– ”Będę czynić świat lepszym miejscem i złapię wszystkich złoczyńców!”– mówi.

Share

Dodaj komentarz