Opiekun w rezerwacie nie zauważył skradającego się lamparta, zwróć jednak uwagę na reakcję tygrysa

Eduardo Serio jest biznesmenem z Meksyku, jednak w 2013 roku postanowił zrobić coś dla świata zwierząt i założył organizację „Black Jaguar, White Tiger” („Czarny Jaguar, Biały Tygrys”). Organizacja ta skupia się na ratowaniu z niewoli i cyrków, zagrożonych drapieżników głównie dużych kotów.

Od momentu założenia uratowali ponad 300 dużych kotów i 200 zwierząt innych gatunków. Jak można przeczytać na ich stronie internetowej uratowane zwierzęta są umieszczane w rezerwacie przyrody organizacji.

Wolontariusze regularnie przesyłają filmy na YouTube, licząc na pozyskanie kolejnych sponsorów. Dzięki darowiznom mogą uratować więcej zwierząt i zapewnić lepsze życie.

Poniżej chcieliśmy podzielić się jednym z takich wyjątkowych nagrań.

Widzimy na nim jak Eduardo przytula się do jednego z uratowanych lwów i rozmawia z operatorem. W tle widać lamparta Dharmę oraz tygrysa Atzlan. Zwróć uwagę na ich zachowanie.

Eduardo nie zauważa, że ​​lampart przygotowuje się do ataku na niego. Zwróć szczególną uwagę na reakcję tygrysa. Wygląda na to, że lampart chciał się tylko bawić, ale z drugiej strony jest to wielki kot więc chyba nigdy nic nie wiadomo.

Sami obejrzyjcie!


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz