Dziadek chciał poznać nowo narodzoną wnuczkę. Gdy ją zobaczył, odkrył wielkie kłamstwo córki

James Keleman był przez całe życie otoczony kobietami. Dorastał z dwoma siostrami, teraz ma cztery córki, a jako dziadek dwie piękne wnuczki.

Nie ma w tym nic złego. Ale gdy jeszcze jedna córka zaszła w ciążę, James liczył na chłopca. Niemniej jednak nadal był szczęśliwy, że będzie dziadkiem kolejnej wnuczki…

James w swoje urodziny otrzymał telefon od córki Carie, która powiedziała mu, że urodziła nową wnuczkę. Dziadek w szybkim tempie ruszył do szpitala, aby poznać nową wnuczkę.

Ale gdy tylko tam dotarł, zauważył w pokoju córki bardzo zabawny nastrój. Patrzyła na niego z uśmieszkiem i zdradziła mu, że jest coś o czym nie wie. Okazuje się, że cała rodzina skrywała wielką tajemnicę przed Jamesem – a tak naprawdę go okłamała.

Carie mówiła ojcu cały czas, że urodzi dziewczynkę a tak naprawdę było inaczej. Urodził się pierwszy chłopiec w rodzinie od pokoleń.

1

Ale to nie była jedyna niespodzianka. Nie tylko dziadek i jego długo oczekiwany wnuk mieli urodziny w tym samym dniu, ale także mieli takie same imiona. Chłopca nazwano Landry James Elbe.

2

Co za urocza niespodzianka dla tego dziadka! Poniżej możesz zobaczyć moment, w którym dowiaduje się, że będzie miał wnuka.

It's A Boy!

"My dad is the only boy of three, has four daughters and two granddaughters, so when we found out our second was going to be a boy we decided we would just keep it a surprise, and told him we were expecting another girl. His grandson came on his birthday, and sharing his name, Landry James. Everyone we knew kept this from him, and as you can hear from the video even his four and five year old granddaughters who are yelling 'we keeped a secret from you!' The onsie he is wearing says "FYI: I'm a boy!" #LoveWhatMattersCredit: Carie B Elbe

Gepostet von Love What Matters am Sonntag, 2. Juli 2017

Source: facebook.com

Share

Dodaj komentarz