Nastolatka odebrała swojego 3-letniego brata z przedszkola. Kilka godzin później jej mama widzi coś, co momentalnie zawładnęło Internetem

Największą radością dla rodziców jest wychowanie zdrowego dziecka, które okazuje się być wspaniałym, empatycznym, młodym człowiekiem. Rodzice osiemnastolatki z tej historii zdecydowanie mają powody do dumy! Ich córka jest nie tylko dobrą siostrą, ale i bardzo odpowiedzialną oraz świetnie zorganizowaną młodą kobietą.

Candice Curry miała odebrać swojego 3-letniego synka z przedszkola, ale jak to w życiu bywa, wypadło jej coś pilnego do załatwienia. Z tego powodu poprosiła swoją nastoletnią córkę o pomoc.

Dziewczyna co prawda odebrała brata, ale długo nie pojawiała się w domu. Zdziwiona Candice nie wiedziała, co się dzieje, ale gdy zobaczyła zdjęcie, jakie jej córka wrzuciła do sieci, od razu zrozumiała, że ma wspaniałe dziecko! Dumna mama napisała na Facebooku:

Photo cred Lisa Snell Photo

Gepostet von Candice Curry – W3 am Sonntag, 29. Januar 2017

„Dzisiaj mieliśmy awaryjną sytuację w domu, przez co moja nastoletnia córka musiała opuścić zajęcia w szkole i odebrać brata z przedszkola. Byłam pewna, że zabrała go do domu, ale potem zobaczyłam, że wróciła z nim do szkoły, żeby nie mieć zaległości. Moja cudowna córka pomogła rodzinie, a potem od razu wróciła do swoich obowiązków”.

I tak powinno być w każdej rodzinie, prawda?

We had a family emergency type situation today that required our teenager to leave school early and pick up her little…

Gepostet von Candice Curry – W3 am Donnerstag, 25. Mai 2017

Share

Dodaj komentarz