Prosił o pomoc, ale inni kierowcy mijali go bez cienia zainteresowania. Wtedy podjechało czarne auto

W życiu każdego z nas zdarzają się momenty, gdy myślimy, że nic już nie będzie dobrze i nie potrafimy poradzić sobie z przeciwnościami losu. W takiej sytuacji znalazł się Eric, jedyny człowiek, który zatrzymał się, by pomóc nieznajomemu mężczyźnie z zepsutego auta.

Eric nie wiedział, że stojący na poboczu kierowca to Hammy – znany youtuber. Hammy miał ukrytą kamerę i chciał nagrać reakcje ludzi na widok potrzebującego pomocy. Jego eksperyment pokazał, że niestety żyjemy w czasach tzw. społecznej znieczulicy, ale praca Hammiego nie poszła na marne! Eric, mężczyzna z poważnymi oparzeniami, opowiedział mu swoją historię.

Niedawno w domu Erica doszło do pożaru. On sam doznał oparzeń drugiego i trzeciego stopnia oraz przez 27 dni był utrzymywany w stanie śpiączki farmakologicznej. Jego pies, który mógł się uratować, zginął w płomieniach próbując wyciągnąć go z domu. Eric stracił wszystko, a jedyne, co zyskał w zamian, to poczucie, że zawsze trzeba pomagać innym. To dlatego zatrzymał się na widok niesprawnego auta i zdenerwowanego kierowcy.

Hammy postanowił za wszelką cenę pomóc Ericowi. To z jego inicjatywy udało się już uzbierać część pieniędzy potrzebną na pokrycie kosztów leczenia, dom i jedzenie. Mamy nadzieję, że jak najwięcej osób pomoże Ericowi, bo on na pewno nie wahałby się, zrobić to samo dla innych.


Source: youtube.com

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz