Pies został porzucony w lesie, a po trzech dniach dobrzy ludzie odkrywają przerażającą prawdę

Mało jest rzeczy tak bardzo denerwujących jak krzywda robiona niewinnym. A z pewnością historia uroczej suczki Genesis tak właśnie się zaczyna.

Czytając o historiach takich historia Genesis zawsze zastanawia nas jak można być tak okrutnym, nieczułym i złym człowiekiem, by zrobić coś takiego.

Genesis jest młodą suczką rasy owczarek niemiecki. Została znaleziona w lesie przez przypadkowego przechodnia, który zawiadomił odpowiednie służby. Suczka przez 3 dni rozpaczliwie czekała na powrót swojego właściciela, który przywiązał jej nogę do drzewa drutem.

Genesis została znaleziona w lesie, obok porzuconego transportera i pustych misek. Ktoś ewidentnie chciał się pozbyć tej pięknej istoty.

1

Pracownik schroniska Associated Humane Popcorn Park Shelter, który przybył na miejsce w którym była przywiązana Genesis stwierdził, że gdyby suczka miała przywiązaną nogę dzień dłużej, musiałaby mieć ją amputowaną. Aż strach pomyśleć co by się stało, gdyby nikt jej nie znalazł.

2

Genesis ma około 3 lata. Prawdopodobnie wcześniej urodziła szczenięta, za które jej poprzedni właściciel mógł dostać sporo pieniędzy. Nie możemy pojąć jak można być tak okropnym by zostawić biedne zwierze przywiązane do drzewa w lesie.

What this beautiful German shepherd did to deserve this treatment, she'll never know. To be treated so cruelly, so…

Gepostet von Associated Humane Popcorn Park Shelter am Freitag, 22. Juni 2018

Na szczęście teraz Genesis trafiła do schroniska, jest w dobrej formie zdrowotnej. Suczka potrzebowała trochę czasu by znowu zaufać ludziom, ale na szczęście już widać, że czuje się lepiej. Teraz czeka na nowy dom. Poniżej możecie zobaczyć jak radosna jest teraz Genesis

Nigdy nie wolno źle traktować zwierząt, gdyż to nasi przyjaciele. Dzięki wszystkim, którzy przyczynili się do uratowania tej pięknej suczki.


Source: youtube.com

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz