Pies nie wpuściał nikogo i coś ukrywał

Mieszkańcy wyższych pięter domu słyszeli kiedyś hałas dochodzący z dachu. Postanowili zobaczyć, co się dzieje. Kiedy poszli na górę, byli bardzo zaskoczeni – pies mieszkał na dachu w małych drzwiach.

1

Zwierzę nie wykazywało życzliwości. Przeciwnie, szczekała na nieproszonych gości i ukrywała się w jakiejś dziurze. Mieszkańcy domu postanowili dowiedzieć się, co ukrywała w swojej improwizowanej hodowli.

2

Wprowadzili do niego innego psa – zwierzę jednego z mieszkańców. Po kilku sekundach pies wyskoczył i wpatrywał się oszołomionymi oczami. Oczywiście nie powiedział, co było w środku, nie mógł.

3

Wtedy jeden z ciekawskich wziął kratkę i powiesił na niej kamerę. Delikatnie wepchnęła się do dziury. Kamera pokazała, że ​​ tam było małe ciało szczeniaka. Mama wściekle szczekała i chroniła dziecko. Teraz stało się jasne agresywność rezydenta dachu.

4

Było oczywiste, że dziecko jest bardzo brudne. Dlatego ludzie zdecydowali, że psy muszą zostać uratowane. Ale jak to zrobić, jeśli matka jest przeciw temu? Postanowiliśmy użyć tej samej siatki. Z jej pomocą chcieli wydostać dziecko ze schronu. Ale okazało się to trudne.

5

Matka-pies przez cały czas uniemożliwiała ludziom łapanie szczeniaka. W końcu ludziom udało się złapać szczeniaka w sieć. I tylko tutaj mieszkańcy domu zauważyli, że to nie jest jedyne. Mama miała jeszcze cztery. Z pewnym trudem, ale także dostał ich. Wszystkie są rozgrzane, wszystkie nakarmione.

6

Dla czworonożnogej rodziny już szukają lepszego mieszkania niż dach.

Share

Dodaj komentarz