Przyszła mama nie spodziewała się takiego rozczarowania! W tak ważnym momencie okazało się, że przyjaźń to tylko słowo

Amerykański zwyczaj urządzania przyjęcia tuż przed narodzinami dziecka przyjął się już praktycznie na całym świecie. Ostatecznie, każda okazja do świętowania i spotkania się z rodziną i przyjaciółmi jest dobra, tym bardziej, jeśli ma się tak wyjątkowy powód.

Niestety, będąca w ciąży Bailey Bealefield bardzo zawiodła się na znajomych, ale za to przekonała się, że ma jedną, prawdziwą przyjaciółkę!

Bailey też chciała świętować zbliżające się narodziny swojego pierwszego dziecka, córeczki Braeylynn i dlatego stworzyła na Facebooku wydarzenie zapraszając do siebie koleżanki. Dodatkowo, co też jest często praktykowane, zrobiła listę zakupów online, żeby każdy z gości mógł wybrać drobny prezent dla dziecka bez ryzyka, że maleńka będzie mieć do dyspozycji dziesięć różowych kocyków…

1

Niestety, na kilka dni przed planowaną imprezą przyjaciółka Bailey zobaczyła, że nikt nie potwierdził obecności ani nie wybrał prezentu dla dziecka… Zrobiło jej się szkoda przyjaciółki i postanowiła działać!

2

Bailey i jej przyjaciółka, podobnie jak inne zaproszone dziewczyny, znały się od ponad dziesięciu lat. To przykre, że w tak uroczystym momencie nikt nie chciał być przy jej boku… Na szczęście pomogli zupełnie obcy ludzie! Dziewczyna opublikowała listę prezentów wybranych przez Bailey i opisała sytuację… Szybko zaczęła dostawać pod swój adres prezenty od nieznajomych.

3

Na przyjęcie ostatecznie przybyło dziesięć osób, w tym wspomniana przyjaciółka Bailey, jej mama, matka jej narzeczonego… Bailey była szczęśliwa widząc ich, ale nawet nie spodziewała się niespodzianki, jaka na nią czekała w samochodzie!

4

w samochodzie jej przyjaciółki ledwie pomieściły się prezenty od obcych ludzi! Mama Bailey miała łzy w oczach… Nieznajomi zrobili dla jej córki więcej niż koleżanki.

5

Bailey już wie, że nie liczy się to, ilu ma się przyjaciół tylko to, czy są to prawdziwi przyjaciele…

6

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz