Mężczyzna z pustym wózkiem myśli, że nikt nie patrzy, wtedy biegacz robi zdjęcie i wrzuca prawdę do internetu

Gdy widzimy wózek to pierwsza rzecz jaka wpada nam do głowy to dzieci oraz oczywiście dumni rodzice. Jednak ta historia pokazuje, że wózki mogą mieć też zupełnie niecodzienne zastosowanie.

Zdjęcie, które zaraz zobaczycie zostało zrobione w parku, przez mężczyznę który codziennie tamtędy biega. Mężczyzna ten postanowił opublikować je na profilu na Facebooku. Efekt naprawdę go zaskoczył.

Jak donosi Newsner zdjęcie zostało zrobione przez Douga Delony, który pracuje dla strony internetowej khou.com. Mężczyzna zauważył niecodzienną scenę. W parku, obok pustego wózka schylał się mężczyzna, który opiekował się swoim psem.

Orginalny post został udostępniony ponad 300 tysięcy razy. Nie dziwi nas to, bo ta historia jest warta rozpowszechnienia.

Na zdjęciu widzimy właściciela, który codziennie przyprowadza do parku swojego schorowanego psa. Jego pies ma na imię Maximilian i ma już 16-lat. Ze względu na zapalenie stawów, zwierze nie jest w stanie samo dojść do parku. Jednak jego właściciele wiedzą, że Maximilian uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Stąd też pomysł na wykorzystanie wózka dziecięcego by przewieźć chorego psa do parku.

Właściciel w wywiadzie powiedział: „On uwielbia być w parku, spotykać ludzi inne psy”.

To jest piękny dowód na to, że psy są częścią naszej rodziny. Brawo!

Gepostet von Doug Delony KHOU am Donnerstag, 19. Mai 2016

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz