Mężczyzna przelatywał balonem na gospodarstwem wdowca. To co zobaczył na łące przy domu wzruszyło go

Kiedy Janet i Winston poznali się w 1961 roku obydwoje wiedzieli, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Rok później byli już po ślubie, a w kolejnym roku na świat przyszedł ich syn. Rodzina przeprowadziła się za miasto i żyła szczęśliwie. Po 33 latach małżeństwa wszystko się zmieniło.

W 1995 roku Janet zmarła w wieku zaledwie 50 lat. Kobieta miała zawał serca. Winston i jego syn ciężko to przeżyli. Życie bez ukochanej żony i matki już nigdy nie było takie same.

1

Wtedy Winston wpadł na pomysł, jak mógłby uhonorować pamięć zmarłej ukochanej. Ponieważ Janet uwielbiała łąkę za ich domem, mężczyzna wiedział, że właśnie z tym miejscem chce związać swój pomysł. Jego przedsięwzięcie pozostało sekretem przez 17 lat. Dopóki ktoś nie zauważył go z… lotu balonem!

Andy Collett regularnie lata balonem i nawet posiada własny. Pewnego dnia wiatr wiał w inną stronę niż zazwyczaj i wyniósł go ponad farmę Winstona. Kiedy Andy spojrzał na łąkę obok domu mężczyzny, nie mógł uwierzyć własnym oczom. Pośród drzew, które posadził, Winston pozostawił wielkie serce.

2

Winston uważa, że Janet może je zobaczyć z nieba, kiedy patrzy na niego.

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz