Nikt nie odważył się pomóc psu maltretowanemu przez swoich właścicieli, ale wtedy wprowadzili się nowi sąsiedzi

Pies z poniższych zdjęć to dowód na to, że posiadanie domu i właściciela nie zawsze jest powodem do radości… Sąsiedzi byli świadkami, jak właściciel go bije, głodzi, krzyczy na niego i… nie reagowali.

1

Alfie, bo tak się wabi pies, za dużo szczekał jak na nerwy swojego właściciela, więc ten… zakleił mu pysk taśmą! Pies nie mógł jeść ani pić.

2

Biedne zwierzę nie wytrzymałoby długo… Na szczęście to wtedy do domu obok wprowadzili się nowi sąsiedzi, którzy niespecjalnie bali się właściciela tego psa…

3

Pod nieobecność właściciela posesji, nowy sąsiad przeskoczył przez płot i zabrał mu psa, a następnie zostawił wiadomość pozbawiającą złudzeń – jeśli właściciel będzie próbował odzyskać psa albo robić im kłopoty, sprawa trafi na policję za znęcanie się nad zwierzętami.

4

Zdaje się jednak, że poprzedni pan tego psiaka chyba tylko ucieszył się, że pozbył się „problemu”. Alfie zyskał nową rodziną i tym razem dobrze trafił.

5

Może swobodnie biegać, nikt nie krępuje mu pyska, żeby nie mógł szczekać, dostaje jedzenie i wodę, a nawet…

6

Jest stałym bywalcem wszystkich rodzinnych imprez, choć początkowo weterynarz ostrzegał nowych właścicieli, że ze względu na swoje złe doświadczenia Alfie może być agresywny.

7

Na szczęście Alfie szybko odnalazł się wśród nowych ludzi i jest szczęśliwy.

8

Pomagajmy zwierzętom! One odwdzięczą się za to miłością i przyjaźnią.

9

Nie bądźmy obojętni!

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz