Na początku zawodów nikt nie zorientował się, że z koniem tej kobiety coś jest nie tak. To co zobaczyli później zmroziło im krew w żyłach

22 latka, Chatlotte McPherson z okolic Kidderminster w Anglii lubi nazywać się miłośniczką zwierząt. Jednak gdy dziewczyna po takich wyznaniach pojechała wraz ze swoim koniem Thorem na zawody jeździeckie inni zawodnicy byli zszokowani. Na początku nikt niczego nie zauważył gdyż Charlotte narzuciła na konia koc.

1

Jednak w stajni wszystko stało się jasne. Królewskie Towarzystwo Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt zainteresowało się dziewczyną gdy ta opublikowała zdjęcie swoje i Thora. W tle dokładnie widać konia i jasne jest, że nie jest on w pełni sił. KTZOWZ postanowiło jak najszybciej zbadać sprawę.

2

To co znaleźli okazało się przerażające. Nie dość, że koń był zagłodzony, sama skóra i kości, to jeszcze miał okropne rany w miejscach gdzie zakłada się siodło. Każda przejażdżka musiała być dla niego torturą. Charlotte została oskarżona o okrucieństwo wobec zwierzęcia.

3

Kobieta została skazana na 160 godzin prac społecznych, 435 euro grzywny oraz nie może posiadać konia przez następne 10 lat.

4

Thora zabrano do ośrodka dla źle traktowanych zwierząt gdzie zajął się nim sztab weterynarzy.

5

Koń w końcu może się cieszyć życiem, biegać i odpowiednio się odżywiać. Dni kiedy był chory i niedożywiony na szczęście są już za nim!

6

Ciężko wręcz uwierzyć, że kobieta tak zaniedbała swoje zwierze. Na szczęście Thor czuje się już dobrze i w porę został zabrany od okrutnej właścicielki. Miejmy nadzieję, że Charlotte dostanie nauczkę.

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz