Nieszczęśliwy pies umierał z głodu. To co było pod jego brzuchem, utrzymało go przy życiu

Jej ciało wyglądało jak sam szkielet i naciągnięta zaczerwieniona skóra. Było widać, że to zwierzę głoduje, choruje i jest bliskie śmierci.

Na tym świecie bieda i radość idzie ramię w ramię, dlatego nigdy nie wiadomo jak wszystko się skończy… Dwóch przyjaciół wracało samochodem z letniego urlopu, kiedy na poboczu drogi zauważyli zwierzę. Nie było wiadomo czy jest żywe, czy nie, dlatego Martin i Tezzo zatrzymali się i podeszli do nieszczęsnego psa.

1

Pies jeszcze mógł podnieść łeb na przywitanie, ale jednocześnie jego ciało składało się tylko z zaczerwienionej skóry i kości. Było widać, że zwierzę głoduje, choruje i jest bliskie śmierci.
Coś w nim wzbudziło zaniepokojenie ludzi. Jak wielkie było ich zdziwienie, kiedy zobaczyli pod psem malutką kulkę, która wysunęła do nich swoją mordkę – było to maleńkie szczenię!

2

Szczenię wyglądało o niebo lepiej od matki. Stało się też jasne, że maleństwo dostawało lepsze kąski znalezionego pożywienia, które jeszcze trzymało je obie przy życiu.

3

Martin i Tezzo postanowili pomóc psiakom i zawieźli je do kliniki. Suczki wcale nie były agresywne i od razu zaufały ludziom! A sama mama ufnie spoglądała na wszystkich swoimi zaskakująco pięknymi różnokolorowymi oczami – brązowym i niebieskim…

Weterynarz powiedział, że psy są w ciężkim stanie, a nadzieja na ich wyleczenie jest nikła. Jednak przekazał im też radosną nowinę – jeśli stan suczek poprawi się, to będą naprawdę bardzo piękne psiaki! Przecież w ich żyłach płynie krew Husky.

4

Niedługo później, zwierzaki były już mocno związane z ludźmi, nie bały się ani bohaterów, którzy je uratowali, ani szumu w klinice.

5

Bardzo szkoda, że kiedyś trafiły na ulicę!

6

Ale wraz z upływem czasu, psiaki miały już imiona: Syberia i Alaska, a z dnia na dzień przybierały na wadze.

7

Popatrzcie, jakie cudowne stworzenie! Dzisiaj mama i córka są zdrowe i szczęśliwe.

8

Znalazły swoich ukochanych właścicieli i mogą w pełni cieszyć się życiem!

9

Share

Dodaj komentarz