Pitbul obudził właścicieli i wyprowadził ich z płonącego domu, po czym znowu udał się do mieszkania, powód poruszy każdego

Ta historia wydarzyła się w lutym 2013 w stanie Oklahoma w USA. W nocy w mieszkaniu Rhondy Westenberger wybuchł pożar. Wtedy do akcji wkroczył 10-letni pitbul o imieniu Baby. Nie tylko uratował życie właścicieli, lecz zrobił coś więcej. Po przeczytaniu całej historii będziecie pełni podziwu, jak mądry jest to pitbul.

Chociaż dużo ludzi boi się pitbuli i uważa je za groźne, to są to bardzo inteligentne psy. Gdy wybuchł pożar, Baby zaczął szczekać by obudzić Rhondę i jej siostrę Evelyn. Kobiety szybko uciekły z płonącego mieszkania.

1

Jednak to nie wszystko! Gdy tylko mieszkańcy opuścili zagrożone miejsce, pitbul Baby zrobił coś naprawdę niesłychanego. Wbiegł z powrotem do płonącego domu…

2

Wszystko po to by uratować 5 pozostałych psów, które nie opuściły jeszcze mieszkania. Jeden z psów był tak przerażony, że schował się pod łóżkiem. Baby złapała go za kark i wyniosła z mieszkania. Brak nam słów by oddać podziw dla szybkiej i naprawdę niezwykłej reakcji bohaterskiego psa, który uratował nie tylko ludzi, ale również i pozostałe psy.

3

Share

Dodaj komentarz