Przez wiele lat ten człowiek nie mógł porozmawiać z własną żoną. Powód sprawi, że każdy będzie miał łzy w oczach

Wcale nie trzeba iść do kina, by zobaczyć piękną, wzruszającą, ale i bolesną historię miłosną. Prawda jest taka, że życie pisze najlepsze, choć i najtrudniejsze scenariusze. Tak jest w przypadku małżeństwa Lorraine i Dona Moir.

Lorraine i Don Moir pobrali się 17. czerwca 1989 roku. To była miłość od pierwszego wejrzenia! Młodzi zamieszkali na farmie należącej do Dona.

1

Don powtarzał, że to Lorraine jest miłością jego życia. Czas pokazał, że miał rację!

2

Para doczekała się trójki dzieci. Po narodzinach najmłodszego dziecka ze zdrowiem Dona zaczęło się dziać coś niepokojącego.

3

Diagnoza lekarzy była straszna – Don cierpi na ALS, czyli nieuleczalną chorobę, nazywaną też stwardnieniem zanikowym bocznym. Choroba ta prowadzi do całkowitego paraliżu w wyniku niszczenia neuronów.

4

Od 1999 roku Don nie może nawet mówić. Jedyną formą kontaktowania się ze światem są oczy.

5

Lorraine wspomina, że oboje dużo płakali, ale nie mogli się załamać – najważniejsze jest to, że Don jest świadomy i wciąż trwa przy rodzinie. A ostatnio pojawiła się olbrzymia, pozytywna zmiana w ich życiu!

6

Za sprawą firmy „Not Impossible Labs” należącej do Micka Ebelinga (na zdjęciu) Don może znowu kontaktować się z żoną! Jakim cudem?

7

Otóż za sprawą najnowszych technologii Don może… pisać wzrokiem. Dostał specjalny komputer, dzięki któremu w końcu może się porozumiewać, pierwszy raz po tylu latach! A wiecie, jakie były jego pierwsze słowa?

8

Napisał żonie, że… bardzo ją kocha. Następnie wprogramowany głos odczytał tekst.

9

Przez noc Don napisał dużo więcej, a list był dedykowany Lorraine. Napisał, że nie wyobraża sobie życia bez niej. A Lorraine cieszy się, że znowu może rozmawiać z mężem!

Jak widać, miłość może zwyciężyć wszystko!

10

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz