Ten pies był w opłakanym stanie… Nie uwierzycie, jak wygląda teraz dzięki pomocy dobrych ludzi

Suczka o imieniu Khaleesi miała niewiarygodne szczęście! Znalazło się grono osób, które zrobiło wszystko, by jej pomóc. Wyciągnęli sunię z prawdziwego piekła… Zobaczcie, jak wygląda teraz!

Tony z organizacji pomagającej bezpańskim zwierzętom dostał wiadomość na Facebooku. W mieście oddalonym od nich aż o 70 kilometrów błąkał się pies w strasznym stanie…

1

Nikt nic nie wiedział o psie, ale ze zdjęć można było wywnioskować, że jest w tak strasznym stanie, że nikt nie odważy się podejść i mu pomóc… Dlatego Tony z innymi wolontariuszami sami wybrali się po Khaleesi.

2

Sunia miała praktycznie gołą skórę, pokrytą licznymi ranami. Wdały się infekcje, a najgorsze było to, że cierpiała na nużycę, czyli niebezpieczną chorobę skóry wywołaną przez pasożyty. Ponadto kulała – dawniej złamała łapę, która źle się zrosła…

3

Wolontariusze zabrali sunię do swojego ośrodka, gdzie od razu dostała leki. Zajęli się też jej łapą. Nikt jednak nie łudził się, że Khaleesi ma duże szanse na przeżycie… Ona jednak wykazała wyjątkową siłę woli!

4

Khaleesi pomimo bólu – przez długi czas nie pomagały nawet tabletki – radośnie reagowała na widok każdego człowieka. To niesamowite, że tak skrzywdzony i opuszczony pies lgnie do ludzi!

5

Khaleesi z każdym dniem czuła się lepiej. Nie uwierzycie, jak wygląda teraz!

6

Tu dopiero dochodzi do siebie, ale już widać różnicę, prawda? Na ostatnich zdjęciach będzie nie do poznania 🙂

7

Pierwsze spacery w dużo lepszym stanie.

8

A tak sunia wygląda teraz! Niesamowita przemiana, prawda?

9

Khaleesi na nowo jest energicznym, wesołym psem. Czeka na nowy dom i kochających właścicieli. Mamy nadzieję, że los Khaleesi odmienił się na dobre!

10

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *