To, co ta suczka rasy pitbull zrobiła dla innych zwierząt, jest piękne

W świecie zwierząt nie ma miejsca na podziały i uprzedzenia. Najlepszym przykładem jest ta oto historia… Suczka rasy pitbull, sama po strasznych przeżyciach, zaopiekowała się chorymi kotkami… Do tego miała pomagierkę, drugą suczkę tej samej rasy.

Siedmioletnia kotka Helen urodziła w schronisku dwa niewidome kocięta, Bruce i Willisa. Helen już wtedy miała zaawansowaną jaskrę.

1

Weterynarz ze schroniska postanowił usunąć oczy kotkom: były owrzodzone i zainfekowane.

2

Kocia rodzina znalazła się w naprawdę trudnej sytuacji, gdy wtedy znalazł się ktoś chętny do pomocy… Sherry Stewart stworzyła rodzinę zastępczą dla kotków, mając przy tym już dwa pitbulle.

3

Alfie, suczka ze zdjęcia, została znaleziona w 2012 roku. Poprzedni właściciel trzymał ją zamkniętą w szopie. Prawie zagłodził ją… Na początku rodzina bała się, czy „groźny” pies będzie odpowiedni dla ich córeczki, ale Alfie od razu pokochała dziewczynkę. Pierwsze co zrobiła, gdy ją zobaczyła, to dała jej soczystego buziaka w policzek. Druga suczka, Hubbell, okazała się tak samo kochanym psem.

4

Alfie to wyjątkowo dobry pies… Obdarzyła kociaki iście matczyną miłością.

5

Kotki czekają na adopcję, ale to niestety nie jest takie proste… Ze względu na ich traumatyczne przeżycia bracia muszą być wspólnie adoptowani, a dla wielu już jeden kot to problem (i do tego zdrowy, a te maleństwa są niewidome). Póki co kotki uczą się życia przy boku swojej mamy i dwóch mam zastępczych.

6

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *