Kot wydaje dziwne dźwięki w pokoju dziecięcym, wtedy matka zabiera dziecko natychmiast do szpitala

Często opisywaliśmy historie psów, które udowadniały swoim zachowaniem, że są najlepszymi przyjaciółmi ludzi. Jednak nie tylko psy potrafią czynić prawdziwie heroiczne rzeczy.

Roy i Bernita Rogers długo starali się o dziecko, niestety Bernita była trzykrotnie w ciąży i trzykrotnie jej dzieci rodziły się zbyt wcześnie i umierały.

Para była zdeterminowana by powiększyć rodzinę, ale niestety nie było to łatwe. Pewnego dnia w ich życiu pojawił się ktoś bardzo wyjątkowy. Do ich domu przyszedł bezdomny mały kotek, którego para adoptowała. Kot dostał imię Midnight.

Rok później para znowu spodziewała się dziecka i tym razem im się udało. Ich córka, Stacey, urodziła się zdrowa!

Niektórzy rodzice wolą trzymać zwierzęta z dala od swoich dzieci, ale nie państwo Rogers. Midnight bardzo często spędzał czas u boku Stacey. Był jak jej stróż. To co wydarzyło się później pokazuje jak kochane potrafią być zwierzęta.

Kiedy Stacey miała zaledwie 6 tygodni zachorowała. Pediatra stwierdził, że jest przeziębiona i przepisał leki. Bernita ułożyła córeczkę w kołysce, włączyła elektroniczną nianię i zeszła na dół domu.

W pewnym momencie Bernita usłyszała przeraźliwe miauczenie i wycie kota. Gdy weszła do pokoju córki zobaczyła, że Midnight siedzi obok elektronicznej niani i wściekle miauczy. Wtedy spojrzała na Stacey i zrozumiała, że coś jest nie w porządku. Jej córka miała siną skórę i nie oddychała. Bernita natychmiast zabrała córkę do szpitala.

To była krytyczna chwila, Stacey była o krok od śmierci. Na szczęście lekarzom udało się przywrócić dziecku czynności życiowe.

Tylko i wyłącznie dzięki czujności i pięknej reakcji kota ta historia skończyła się dobrze.


Source: youtube.com

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz