Tej matce zostało zaledwie kilka miesięcy życia. Na szczęście uratowała ją nowa żona byłego męża

Historia Brytyjki Nicole Hitchen z Great Boughton to dowód na to, że niezależnie od przeszłości i złych doświadczeń, można zbudować dobre relacje z innymi – trzeba tylko chcieć! Nicole była pewna, że nie będzie w stanie dojść do porozumienia z nową żoną swojego byłego męża i ojca jej dwóch synków. Dopiero tragiczna wiadomość o chorobie zmieniła absolutnie wszystko.

Nicole dowiedziała się, że cierpi na nowotwór macicy. Lekarze dawali jej zaledwie cztery miesiące życia! Po pierwszym szoku Nicole postanowiła działać – słyszała o ekspercie z Turcji, który wykonywał eksperymentalną chemioterapię. Kobieta potrzebowała pięć sesji trwających po dziesięć dni.

Już po pierwszej sesji lekarze poinformowali ją, że nowotwór przestał się rozwijać. Guzy zaczęły znikać, ale równie szybko jak choroba zaczęły znikać pieniądze… Leczenie wyniesie Nicole 55 tysięcy euro! Ani ona, ani jej rodzina nie mieli takich pieniędzy…

1

Wtedy z niespodziewaną pomocą zgłosiła się do Nicole… macocha jej dzieci. Claire Hitchen uruchomiła specjalną stronę dla Nicole, na której zbiera pieniądze na jej leczenie. Claire napisała:

„Nie ma alternatywy – mama jest potrzebna swoim chłopcom i zasługuje na to, by zobaczyć, jak dorastają i stają się mężczyznami” – tymi słowami Claire wytłumaczyła, dlaczego koniecznie trzeba zebrać pieniądze dla Nicole.

2

Dzięki inicjatywie Claire już udało się zebrać połowę potrzebnej kwoty. Wzruszona Nicole powiedziała:

„Jestem taka podekscytowana! Wszyscy, szczególnie zaś Claire, są fantastyczni! Nie sądziłam, że ludzie tak bardzo się dla mnie postarają”.

Życzymy Nicole szybkiego powrotu do zdrowia!

3

Bądźmy dla siebie dobrzy!

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz