Samotna emerytka została porzucona na izbie przyjęć – mężczyzna w czapce podchodzi do niej i wypowiada 5 słów, które zmieniają wszystko

Jesień życia może być naprawdę wspaniałym okresem – jest czas dla wnuków, emerytura i wszystko inne, na co czekało się przez całe życie. Jednak dla niektórych, to straszny i samotny czas. Pewna starsza kobieta przekonała się o tym w najgorszy możliwy sposób, kiedy została porzucona w szpitalu w Fort Campbell (Kentucky).

W tym czasie w tej samej poczekalni czekała Ashley Cherry. Zobaczyła tam coś, czego nie zapomni do końca życia.

Ashley przebywała w szpitalu, gdyż przyjechała tam ze swoim mężem. W pewnym momencie do poczekalni wjechała kobieta na wózku. Starsza pani przyjechała na izbę przyjęć, ale została odesłana z kwitkiem, jako że miała już wyznaczoną wizytę w innym terminie. Ashley usłyszała, jak staruszka mówi kobiecie w rejestracji, że w jej domu nie ma nikogo, kto mógłby po nią przyjechać.

Siedziała tam, samotna i bezradna – bez szans na powrót do domu.

Ashley natychmiast się zasmuciła. Ale dosłownie chwilę później do staruszki podszedł pewien mężczyzna i zrobił coś naprawdę godnego pochwały.

Nieznajomy bohater

„Ze smutkiem obserwowałam jak niektóre osoby z personelu szpitala (choć nie wszystkie) w najmniejszym stopniu nie zainteresowały się tym, jak starsza pani wróci do domu. Aż nagle ten NIESAMOWITY mężczyzna, który czekał tam ze swoją żoną, podszedł do niej i powiedział jej, że z wielką przyjemnością odwiezie ją do domu” – napisała Ashley w poście na stronie Love What Really Matters.

1

Starsza pani i mężczyzna nigdy wcześniej się nie spotkali. Co więcej, ochotnik nie miał pojęcia, gdzie mieszka ta kobieta. A jednak bez chwili wahania zaproponował jej podwiezienie do domu.

„Ten mężczyzna nie znał jej, nie miał też pojęcia, gdzie mieszka, a pomimo tego zaoferował, że poświęci swój czas tej miłej staruszce. Zaproponowała, że mu zapłaci, ale on grzecznie odmówił, jak zrobiłby każdy dobry człowiek” – napisała Ashley.

Mężczyzna ma na imię Jeffery. Od jego żony Ashely dowiedziała się, że służy on w wojsku, w jednostce, która stacjonuje niedaleko szpitala.

Jeffery wyszedł, aby podprowadzić samochód, którym chciał zawieźć starszą panią do domu. Ashley zawiozła ją na wózku przed szpital i pomogła jej wejść do ciężarówki.

Ashley i Jeffrey upewnili się, że staruszka wygodnie siedzi w ciężarówce. Kobieta była naprawdę bardzo poruszona wspaniałym gestem mężczyzny.

„Kiedy on poszedł po samochód, ja wyjechałam ze starszą panią na zewnątrz, a następnie pomogłam umieścić ją w pojeździe. Kiedy patrzyłam jak odjeżdżają, myślałam tylko o tym, że na świecie wciąż są wspaniali ludzie i o tym, że powinniśmy dbać o starszych ludzi tak, jak ten mężczyzna. To człowiek, który nie tylko służy swojemu krajowi, ale też swojej małej społeczności. Dziękuję, proszę Pana!”

Jak dotychczas post Ashley zdobył ponad 70 000 polubień i tysiące udostępnień. Nietrudno zrozumieć dlaczego.

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz