Kobieta słyszy krzyki dochodzące z morza – spogląda przez okno i nie umie uwierzyć w to, co widzi

Najbardziej niesamowite rzeczy w naszym życiu zdarzają się często wtedy, kiedy w ogóle się tego nie spodziewamy. Na własnej skórze doświadczyła tego Hadia Hosny El Said, kiedy pewnego dnia, będąc w Egipcie, wyjrzała przez okno w mieszkaniu swojego wujka.

Zobaczyła kobietę krzyczącą w wodzie, oczywiście od razu zaczęła się zastanawiać, co się dzieje.

Nie wiedziała jeszcze, że właśnie stała się świadkiem pięknego cudu.

1

Rzecz miała miejsce w egipskim mieście Dahab. Hadia wyjrzała przez balkon, z którego rozpościerał się widok na Morze Czerwone, i zobaczyła coś, czego nie mogła się spodziewać.

W wodzie stała i krzyczała kobieta. Kilka chwil później dwóch mężczyzn ruszyło do niej, aby jej pomóc. Hadie oczywiście nie miała pojęcia, co się dzieje. Po chwili dowiedziała się jednak, jaka jest niesamowita prawda.

2

Urodziło się dziecko

Kobieta urodziła w morzu. Z otchłani wody wynurzyło się maleńkie dziecko. Mężczyzna, który okazał się lekarzem, specjalizującym się w porodach w wodzie, wziął dziecko na brzeg i otulił je kocykiem. Jak podaje Daily Mail, poród rosyjskiej turystki był zaplanowany.

3

Internetowy hit

Hadia była tak poruszona tym, co zobaczyła, że zrobiła serię zdjęć całego zdarzenia. Następnie zamieściła je na Facebooku. W zaledwie kilka godzin zostały one udostępnione ponad 2 000 razy.

Niezliczona ilość osób skomentowała zdjęcia, gratulując matce i modląc się o zdrowie dziecka.

Tożsamość kobiety pozostaje nieznana. Na plaży znajdował się z nią partner oraz jeszcze jedno dziecko. Kiedy poród dobiegł końca, starsze dziecko mogło spotkać się ze swoim młodszym bratem lub siostrą i powitać go/ją na świecie.

4

Nie wiemy, jak w tej chwili czują się matka i dziecko, ale mamy nadzieję, że wszystko przebiegło zgodnie z planem. W końcu nad wszystkim czuwał lekarz.

Świeżo upieczonym rodzicom przesyłamy nasze najszczersze gratulacje i mamy nadzieję, że maleństwo – urodzone w tak fascynujący sposób – będzie miało życie pełne radości i miłości.

Wspaniale jest czytać takie radosne historie, z jeszcze szczęśliwszym zakończeniem.

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz