Policjant skrada się za plecami bezdomnego – nie ma pojęcia, że obserwują go dwie kobiety, które nigdy nie zapomną tego, co zobaczyły

Przerwa na obiad tych dwóch kobiet przybrała naprawdę niespodziewany obrót.

Elizabeth McClain wyszła właśnie z pracy na lunch, który zamierzała zjeść w towarzystwie swojej koleżanki Patti. Wtem kobiety stały się świadkami zdarzenia, którego już nigdy nie zapomną.

Zobaczyły bezdomnego mężczyznę, który siedział przy drodze. Miał przy sobie jedynie plecak. Kobietom zrobiło się przykro, jako że mężczyzna wyglądał na głodnego.

Zanim jednak zdążyły zareagować, nieopodal zatrzymał się radiowóz. Z samochodu wyszedł policjant, który udał się w stronę bezdomnego mężczyzny. Przyjaciółki dopiero po chwili zorientowały się, co tak naprawdę się tu dzieje.

1

Wszystko wydarzyło się w amerykańskiej miejscowości Jackson w stanie Tennessee. Jak napisała na Facebooku Elizabeth, wyszła ona właśnie z pracy coś zjeść w towarzystwie swojej koleżanki Patti Crowe Walker, gdy nagle kobiety zobaczyły bezdomnego mężczyznę, który siedział tuż przy drodze.

„Wyobraź sobie, że to Ty siedzisz przy drodze i, jakkolwiek do tego doszło, wszystko, co posiadasz, mieści się w plecaku. Na zewnątrz jest 5 stopni, jesteś samotny i głodny. Spuszczasz głowę, starając się w ten sposób zagłuszyć kołaczącą w Twojej głowie myśl o tym, jak bardzo chce ci się jeść. To właśnie wtedy mężczyzna usłyszał policyjny radiowóz, który powoli zatrzymał się w niedalekiej odległości od niego.” – napisała w zamieszczonym przez siebie poście.

Następnie z samochodu wyszedł policjant. Elizabeth zaczęła się zastanawiać, czy to dlatego, że bezdomny zrobił coś złego.

Od razu pomyślała, że mężczyzna musiał się nieco obawiać tego, co zrobi policjant. Kobieta dodała „W takiej sytuacji w Twojej głowie od razu pojawiają się tysiące myśli dotyczące tego, co mogłeś zrobić nie tak.”

I wtedy policjant wyciągnął obiad, który podarował bezdomnemu mężczyźnie.

„Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi”

„To jest ta strona, której nikt nie widzi. W mediach społecznościowych co chwila widzimy tragedie, ale nikt nie pokazuje inspirujących momentów” – dodała.

„Wśród wszystkich problemów dzisiejszego świata, wszyscy zbyt często zapominamy o jednej, bardzo ważnej rzeczy – że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi.”

To właśnie historie takie jak ta, przywracają mi wiarę w ludzkość i w naszą przyszłość!

Imagine this you are sitting on the side of the road and for whatever reason everything you own can fit in a backpack….

Posted by Elizabeth McClain on Wednesday, January 2, 2019

Źródło: pl.newsner.com

Share

Dodaj komentarz