Szczęśliwy książę Harry zabrał głos: „To było niesamowite przeżycie. Jestem bardzo dumny z mojej żony”. Zdradził też, kiedy pokażą dziecko

Meghan Markle urodziła chłopca. Książę Harry zabrał głos i wyznał, że dziecko przyszło na świat rano. Imię jeszcze wybierają.

Meghan Markle wreszcie urodziła. Rano, o 5, na świecie pojawiło się pierwsze dziecko jej i księcia Harry’ego. Chłopiec waży 3260 gramów. Wiadomość przekazano na oficjalnym koncie na Instagramie książęcej pary. Zgodnie z komunikatem i mama, i dziecko czują się dobrze. Szczęśliwy tata zabrał głos po oficjalnym ogłoszeniu tej nowiny. Nie ukrywał wzruszenia i radości.

Meghan Markle urodziła

Książę Harry wyznał, że księżna Meghan dobrze zniosła poród i dla obojga było to niesamowite przeżycie.

Jestem bardzo podekscytowany, że mogę poinformować, że Meghan i ja mamy synka. Urodził się dzisiaj rano i jest zdrowy. Mama i dzidziuś rewelacyjnie sobie poradzili. To było niesamowite przeżycie. Nawet nie potrafię sobie wyobrazić, jak kobiety to robią. Nie potrafię tego pojąć. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani, a zarazem wdzięczni za całe wsparcie i miłość, które otrzymaliśmy – mówił szczęśliwy.

Zdradził też, że jeszcze nie wybrali imienia. Pisaliśmy o tym, że księżna Meghan i książę Harry nie chcieli znać płci dziecka. Zapowiedział również, że za dwa dni pokażą syna.

Nadal zastanawiamy się nad imieniem. Mamy dużo czasu, żeby podjąć decyzję. Tak jak zaplanowaliśmy, za dwa dni pokażemy wam dziecko, bo wszyscy nie mogą się tego doczekać – dodał.

Pozwolił sobie także na żart:

Nie uczestniczyłem w zbyt wielu porodach. To był mój pierwszy raz. To było absolutnie niesamowite i wspaniałe. I tak, jak powiedziałem, jestem bardzo dumny z mojej żony. Jak każdy ojciec i rodzic sądzę, że moje dziecko jest cudowne – wyznał.

Źródło: plotek.pl

Share

Dodaj komentarz