Córka nagrywa niekonwencjonalną metodę stosowaną przez pielęgniarkę opiekującą się jej umierającym ojcem

Każdego z nas czeka starość, która niestety wiąże się często z byciem chorym. Robert Olson całe życie był bardzo pracowitym człowiekiem. Przeszedł na emeryturę dopiero w wieku 85 lat. Niestety niedługo potem zaczęły się jego problemy ze zdrowiem.

Ze względu na problemu z oddychaniem pan Olson trafił do szpitala, gdzie trafił opiekę hospicyjną Bronson Hospital w mieście Kalamazoo w stanie Michigan w USA. Lekarze nie dawali mu wielkich szans.

Tam zajęła się nim między innymi pielęgniarka Brenda Buurstra. Pomiędzy Brendą a panem Olsonem wytworzyła się wyjątkowa więź.

Podczas jednej z wizyt, córka pana Olsona nagrała film na którym widać jak pielęgniarka śpiewa starszemu mężczyźnie jego ulubioną piosenkę „You Light Up My Life”. To poruszające nagranie trafiło do sieci i robi prawdziwą furorę.

Okazało się, że pielęgniarka specjalnie wydrukowała tekst piosenki by móc zaśpiewać dla swojego pacjenta. Na nagraniu widać nawet jak jej pacjent śpiewa wraz z pielęgniarką.

Po tym jak Brenda zaśpiewała panu Olsonowi jego zdrowie zaczęło się poprawiać i już tydzień później został wypisany ze szpitala.

Brenda Buurstra to prawdziwa pielęgniarka z powołania, która potrafi zrobić więcej dla swoich pacjentów, niż jest to od niej oczekiwane. Wspaniale, że tacy ludzie są na świecie.


Source: youtube.com

Źródło: podaj.to

Share

Dodaj komentarz