Dał jej ostatnie pieniądze. Chciała podziękować. Zebrała dla niego już 115 000 dolarów

Młoda kobieta opisała w sieci swoje wzruszające spotkanie z bezdomnym mężczyzną. Nieznajomy poznany przy autostradzie za ostatnie 20 dolarów kupił jej benzynę do samochodu, żeby mogła bezpiecznie dotrzeć do domu. 27-latka postanowiła się odwdzięczyć. Na początku przywoziła mu ubrania i drobne sumy pieniędzy. Potem zdecydowała, że chce na zawsze odmienić życie bezdomnego Johnego.

27-letnia Kate jechała w nocy autostradą w okolicach Filadelfii, we wschodniej części USA. Nagle zorientowała się, że wkrótce zabraknie jej benzyny. Jak twierdzi Amerykanka, taka sytuacja zdarzyła jej się pierwszy raz w życiu, dlatego była przerażona.

Kobieta zatrzymała auto, wzięła kanister i postanowiła pójść na piechotę na najbliższą stację benzynową. Po drodze spotkała bezdomnego Johnego. Kiedy mężczyzna dowiedział się, co się stało, poprosił ją, żeby wróciła do auta i poczekała na niego w środku.

„Johny wydał swoje ostatnie 20 dolarów, żeby upewnić się, że wrócę bezpiecznie do domu” -napisała 27-letnia Kate McClure na portalu gofundme.com.

1

Kobieta wyznała, że nie mogła od razu oddać mężczyźnie pieniędzy za benzynę, bo nie miała przy sobie gotówki. Dopiero później wróciła w to samo miejsce i oddała mu pieniądze.

Przywiozła mu też ciepłą kurtkę, skarpety i rękawiczki, a później kilka razy wracała podrzucając mu drobne sumy pieniędzy. Dziewczyna czuła jednak, że to za mało. Zadeklarowała, że chce zmienić życie mężczyzny. Zorganizowała dla niego zbiórkę pieniędzy w internecie. Planowała zebrać 10 tys. dolarów. Za te pieniądze chciała opłacić mu czynsz za wynajem mieszkania na kilka miesięcy i podarować pieniądze na drobne wydatki. Johny zadeklarował także, że wkrótce chce znaleźć pracę, aby uzyskać stały dochód. Kwota jaką zebrano przeszła najśmielsze oczekiwania 27-latki . Internauci wpłacili ponad 115 tys. dolarów. Także mężczyzna nie krył wzruszenia.

Źródło: te-mysli.pl

Share

Dodaj komentarz