Oczekiwali narodzin bliźniaczek. Zmroziło ich ze strachu, gdy po porodzie lekarz powiedział im, że jest mu bardzo przykro

Dla wszystkich par oczekujących dziecka liczy się tylko jedno – zdrowie ich maluszka. Matt i Jodi Parry denerwowali się podwójnie, ponieważ oczekiwali bliźniąt. Mimo wszystko byli dobrej myśli, ich pierworodny synek urodził się bez najmniejszego problemu i rósł jak na drożdżach. Tym razem jednak lekarz tuż po porodzie poprosił ich o rozmowę i z kamienną twarzą powiedział: Bardzo mi przykro.. Małżonkowie zamarli ze strachu. Myśleli, że dziewczynki są chore, ale tak nie było. Lekarz wybrał bardzo nieprofesjonalną i nieadekwatną do sytuacji formę przekazania informacji…

1

Isobel i Abigail urodziły się z zespołem Downa. Oburzeni rodzice bliźniaczek powiedzieli, że słowa lekarza brzmiały co najmniej tak, jakby ich córki urodziły się z rzadką chorobą, przez którą niedługo umrą!

2

Siostry na szczęście są zupełnie zdrowe! Ich przypadek jest jednym na milion! Mama Abigail i Isobel powiedziała, że na początku nie wiedziała, co to znaczy mieć dziecko z zespołem Downa, a po reakcji lekarza spodziewała się najgorszego… Na następnej stronie przeczytacie, jak to jest wychowywać bliźnięta z zespołem Downa!

3

Dziś pięcioletnie już bliźniaczki są największą radością rodziny! Jodi powiedziała:

„Za nic w świecie nie zamieniłabym Isobel i Abigail na inne dzieci. Rozweselają mój dzień. Są wspaniałe, dobre i kochane. Lekarz niepotrzebnie tak się zmartwił naszym losem… Mamy wspaniałe życie”.

4

Na nagraniu możecie zobaczyć całą rodzinę. Wideo jest co prawda po angielsku, ale warto zerknąć, ponieważ energia i radość życia bliźniaczek jest zaraźliwa!


Source: youtube.com

Źródło: podaj.to

Share