77-latka wypłacała pieniądze z bankomatu, kiedy 3 mężczyzn podeszło do niej. Po chwili zrozumieli, że zazadrzec

Starsze panie z całego świata mają szczególną przewagę nad resztą, bo z jakiegoś powodu wszyscy bagatelizują ich siłę. Tego błędu już nigdy nie popełnią Piper Dumitru, Florin Geblescu i Felix Stoica. Oczywiście jak już wyjdą z więzienia…

Wróćmy jednak do początku historii. Poznajcie Winifred Peel, 77-letnią Brytyjkę. Kilka dni temu kobieta potrzebowała gotówki, więc w drodze na zakupy zatrzymała się przy bankomacie.

1

Podczas transakcji podeszło do niej 3 mężczyzn (wspomnianych wcześniej). Jeden z nich (Piper – pierwszy z lewej) odepchnął Winifred i próbował ukraść jej pieniądze.

2

Rozwścieczona Peel złapała chłopaka za kaptur i kilkukrotnie uderzyła jego głową w bankomat. Wystraszeni mężczyźni uciekli z miejsca zdarzenia, ale bardzo szybko zostali złapani przez policję. Wygląda na to, że Piper zapomniał zdjąć z siebie zakrwawionej bluzy, co zdecydowanie ułatwiło jego identyfikację. Mężczyźni są już w więzieniu, odsiadując wyrok za napaść i próbę kradzieży.

Internauci zachwycili się historią dzielnej Winifred i nie przestają dzielić się jej historią. Ciężko się z nimi nie zgodzić – brawo Winifred!!

3

Źródło: podaj.to

Share