18 lat temu 17-latek poślubił 51-letnią kobietę. Zobacz, jak żyje im się dzisiaj

Jay Barham miał 17 lat, kiedy poznał 51-letnią matkę dwójki dzieci Lindy. W tym czasie była już rozwiedziona, ale wciąż szukała miłości. Zapoznali się w 2000 r. i znaleźli wspólny język podczas lekcji jazdy. Rok później Jay i Linda pobrali się. Od tego momentu minęło 18 lat i tak żyją dzisiaj.

Wierny mąż i żona

Pomimo dużej różnicy wieku między bohaterami opowieści, rozpoczął się namiętny romans, kiedy Linda udzielała Jayowi lekcji jazdy samochodem. Krewni i przyjaciele pary byli zszokowani ich związkiem. Dziś Jay ma 36 lat i a Linda 69, po tylu latach spędzonych razem, kochankowie twierdzą, że ich uczucia nie zniknęły – kochają się bardziej niż kiedykolwiek.

1

Zdali sobie sprawę, że są bratnimi duszami, gdy odkryli, że kochają tę samą muzykę. Kiedy pewnego dnia jedna z piosenek Eltona Johna zagrała w samochodzie, uczeń i nauczycielka mimowolnie się pocałowali.

Wcześniej Jay miał już dziewczyny, ale minęło kilka dni, zanim doszedł do siebie po pierwszym pocałunku i zaprosił Lindę na prawdziwą randkę. Kobieta bardzo martwiła się o ich związek, ponieważ Jay był w tym samym wieku, co jej syn Simon. Linda ma także 13-letnią córkę. Jej dzieci były zszokowane nowym przyjacielem, ale znosiły sytuację, ponieważ chciały, żeby ich matka była szczęśliwa.

2

Rodzice Jaya byli o ponad dziesięć lat młodsi od jego nowej dziewczyny. Twierdzili, że ich związek jest tylko ulotnym zauroczeniem. Ale po 8 miesiącach kochankowie wzięli ślub, nie zwracając nawet uwagi na fakt, że zaplanowano go na piątek 13-tego.

3

Życie razem

Para rozpoczęła własną działalność gospodarczą – małą kawiarnię i piekarnię, które znajdowały się w pobliżu ich domu. Kiedy Jay stracił matkę w 2014 r., związek pary stał się jeszcze silniejszy, ponieważ Linda pomogła mu przejść przez wielką stratę.

4

Niektórzy biorą Lindę za matkę Jaya.

Chociaż kochankowie często słyszą bardzo nieprzyjemne komentarze przechodniów, nie martwią się negatywnymi opiniami innych. Nadal się kochają, pomimo wszystkich przeszkód.

5

Sekret szczęśliwego związku

Na początku małżeństwa Linda wciąż mogła mieć dziecko, ale Jay nie chciał zostać rodzicem. Uważa, że ​​jest jednym z tych ludzi, którzy na zawsze pozostają dzieckiem. Zamiast tego chętnie pomaga w wychowaniu siedmiu wnuków swojej żony, które mają od 4 tygodni do 18 lat.

Jay mówi, że nigdy nie myślał o prawdopodobieństwie zostania samemu po odejściu Lindy. Nie martwi się o wiek, woli traktować każdy dzień jak ostatni, czerpiąc jak najwięcej z życia. Młody mężczyzna zauważa, że ​​największym plusem poślubienia starszej kobiety jest umiejętność ciągłego mówienia o swoich uczuciach i pozostawania zrozumianym przez drugą połowę.

6

Według Jay’a tajemnicą szczęśliwego małżeństwa jest to, że po prostu musi być w nim miłość. On i jego żona robią wszystko razem. Jedynym przedmiotem ich sporów jest krnąbrny kot, który nie jest łatwy w wychowaniu. Swój wolny czas spędzają na własnym ranczu.

Źródło: lolmana.eu

Share