Starszy pan na zakupach narobił w spodnie. To, co zrobiła ta kobieta dla warto uwagi

To był zwyczajny dzień, który nie różnił się za wiele od innych w życiu Lisy Lemming, do czasu…

Kobieta robiła zakupy w supermarkecie, nagle coś zwróciło jej uwagę i postanowiła, że nie przejdzie obojętnie obok sytuacji, którą zauważyła jako jedyna. Kobieta natknęła się bowiem na starszego pana, który wydawał się potrzebować pomocy, ponieważ czuł się zakłopotany tym co mu się przydarzyło.

1

Lisa podeszła do mężczyzny i ciepłym głosem zapytała go czy nie potrzebuję pomocy, mężczyzna odparł w odpowiedzi, że ma raka jelita grubego i właśnie przytrafiło mu się co wywołuje u niego ogromny wstyd i nie może odejść od swojego wózka z zakupami, ponieważ inni od razu to zauważą. Zapytał ją wtedy co ma zrobić?

Kobieta poprosiła personel o czystą bieliznę i chusteczki, zabrała mężczyznę szybko a zarazem dyskretnie do toalety i pomogła mu uporać się z problemem.

Starszy pan był mocno zażenowany przez co z jego oczu ciągle płynęły łzy, przepraszał Lisę za to, że musi w tym uczestniczyć i cały czas powtarzał, że musi się spieszyć do domu bo jego żona została tam zupełnie sama i potrzebuje go.

2

Jakie zdziwienie było mężczyzny kiedy po wyjściu z toalety jego zakupy nie tylko były zapakowane ale również opłacone. Starszy pan nie mógł powstrzymać kolejny raz łez i był bardzo wdzięczny za okazaną mu pomoc.

Brawa dla Lisy, która wybawiła go z opresji i zrobiła to przede wszystkim dyskretnie i wtajemniczyła tylko najpotrzebniejszych ludzi, którzy mieli jej w tym pomóc.

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share