Lech Wałęsa poruszony. Mały chłopiec napisał list do byłego prezydenta

Z pewnością różne pisma spodziewa się odnaleźć w swojej skrzynce Lech Wałęsa. Ale czasem coś potrafi do zaskoczyć. Właśnie dziś odnalazł w korespondencji kartkę z treścią, która poruszyła jego serce. Do Lecha Wałęsy napisała rodzina z małym, 7-letnim chłopcem na czele. Kartka pocztowa przysłana byłemu prezydentowi została pięknie ozdobiona przez chłopca.

Lech Wałęsa cały czas jest aktywny, prowadzi biuro, w którym spotyka się ze swoimi sympatykami, udziela wywiadów, przyjmuje gości. Do jego biura trafiają także różne przesyłki. Jednak to, co znalazł Wałęsa w środę rano, zrobiło na nim szczególnie ogromne wrażenie. Były prezydent dostał kartkę z pozdrowieniami od pewnej rodzin. Kolorową pocztówką Wałęsa pochwalił się w Internecie.

– Szanowny Panie Prezydencie! Dziękujemy Panu za odwagę, determinację, zaangażowanie, upór, zawziętość, stanowczość oraz bezkompromisowość w postanowieniach i walce o wolność Polaków! Gratulujemy! – takie słowa zostały wpisane przez czteroosobową rodzinę.

Nadawcą kartki jest rodzina: 7-letni Kuba, 16-Malwina, a także ich rodzice Magda i Artur. Wałęsie takie słowa szczególnie przypadły do serca:

– Kartka pocztowa znaleziona dzisiaj w skrzynce na listy, zapraszam do biura na krótkie spotkanie , dziękuję – napisał wzruszony były prezydent Lech Wałęsa.

Kartka pocztowa znaleziona dzisiaj w skrzynce na listy, zapraszam do biura na krótkie spotkanie , dziękuję

Posted by Lech Wałęsa on Tuesday, July 9, 2019

Źródło: se.pl

Share