Kobieta jechała autostradą, kiedy nagle otoczyły ją inne samochody. Po chwili zrozumiała co się dzieje i kazała synowi dzwonić na policję

Johanna Jacobsson pochodzi z Finspang w Szwecji. Kilka dni temu jechała autostradą, wioząc swojego syna i jego dziewczynę.

W pewnym momencie wyczuła, że dzieje się coś niedobrego.

1

Kobieta jechała autostradą numer 51 w kierunku Kumla. Po chwili zauważyła, że kierowcy jadący przed i za nią, zaczynają wykonywać „dziwne” manewry. Trzy auta powoli zaczęły otaczać jej pojazd. Przestraszona kobieta kazała synowi zadzwonić na policję. Ta decyzja prawdopodobnie uratowała ich życie.

2

„Policjant kazał nam zamknąć drzwi i nie zatrzymywać się” – powiedziała Johanna w wywiadzie z telewizją SVT News. Na szczęście patrole drogówki były niedaleko i w samą porę zablokowali drogę, zatrzymując wszystkie przejeżdżające pojazdy. Dzięki szybkiej interwencji policji oraz trzeźwości umysłu, którą zachowała Johanna, ona i pasażerowie zostali uratowani.

3

Według policji, otaczanie samochodu i doprowadzanie go do zatrzymania lub wypadku, to nowy sposób handlarzy ludźmi na porywanie swoich ofiar. Przerażające, prawda?

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *