Meghan Markle tonie we łzach. To koniec miłości jak z bajki

Meghan Markle przez sporą część osób uważana jest za najszczęśliwszą kobietę świata – przez wiele lat rozwijała swoją karierę aktorską, natomiast teraz jest żoną przystojnego księcia Wielkiej Brytanii. Jej życie nie jest jednak tak kolorowe, jak to opisują. Pojawił się pierwszy kryzys w małżeństwie, jest źle.

Meghan Markle ma coraz więcej problemów. Po ślubie z księciem Harrym zaczęła odzywać się jej rodzina, z którą skonfliktowana była od lat. Ojciec Meghan wypomina, że mimo ciężkiego stanu, córka nie chce się z nim kontaktować.

Siostra księżnej stała się swojego rodzaju celebrytką. Opowiada o tym, jaka Meghan jest prywatnie, a już niedługo wystąpi w popularnym reality show. Tymczasem brytyjska rodzina królewska ma dość ciągłych afer i awantur.

Meghan Markle przechodzi trudny okres. „Płacze, czuje się uwięziona”

Ostatnio jeden z tabloidów w Wielkiej Brytanii opisał życie Meghan Markle zza kulisów. Informator tabloidu opowiedział o szczegółach, które zaszokowały cały kraj.

– Płacze, że czuje się uwięziona przez królewskie zasady, a Harry jest zły, że musi zajmować się obraźliwymi wypowiedziami jej rodziny – czytamy w magazynie OK.

Królowa Elżbieta II również przekazuje Meghan swoje niezadowolenie z jej sytuacji rodzinnej. Na domiar wszystkiego, zarówno Harry, jak i jego małżonka tęsknią za dawnym stylem życia.

– Meghan nienawidzi Xboxa, sportowych pamiątek, lodówek z piwem czy wielkiego ekranu kinowego – tych wszystkich męskich rzeczy. W pierwszych dniach Meghan milczała na temat tego, jak jej się to nie podoba. Miała nadzieje, że uda się to zmienić i że dom będzie wyglądał elegancko – zdradza informator tabloidu.

Share

Dodaj komentarz