Zaskakujące nagranie z chrztu: Ksiądz uderzył płaczące dziecko. Rodzice wyrwali mu je z rąk

W sieci pojawiło się szokujące wideo z chrztu. Widać na nim, jak niemowlę płacze i nie potrafi się uspokoić. W tym czasie ksiądz prowadzący ceremonię zaczyna mówić coś do malca. Po chwili jednak traci cierpliwość i uderza maleństwo w twarz.

Nagranie, które krąży w sieci, zarejestrowało ceremonię chrztu świętego. Niemowlak jest wyraźnie zdenerwowany i ciągle płacze. Przy rodzicach stoi ksiądz. Widać, że coś mówi do malca, być może starając się go uspokoić. W pewnym momencie traci jednak cierpliwość. Łapie główkę dziecka i przyciska do siebie w dziwny sposób. Malec się wyrywa. Wtedy duchowny uderza maleństwo w twarz.

Bliscy dziecka wyglądają na oburzonych. Uczestniczka chrzcin łapie księdza za rękę, nakłaniając, żeby przestał. Po kilku chwilach, ojciec chłopca nie wytrzymał i wyrwał je z rąk kapłana. Strach myśleć, co stałoby się, gdyby nie jego interwencja.

Nagranie całej sytuacji obiegło sieć. Internauci z całego świata nie ukrywają przerażenia. Kto pozwolił temu człowiekowi odprawiać sakramenty?!

“Wypędziłbym demony z ciała tego księdza” – pisze jeden z oburzonych internautów.


Source: youtube.com

Share

Dodaj komentarz