Podczas ślubu ojciec panny młodej nagle wyciąga kogoś z tłumu i prowadzi go przed ołtarz

Fotograf Delia D. Blackburn zajmuje się robieniem zdjęć podczas ślubów już od długiego czasu, sądziła więc, że widziała już wszystko. Takiej sytuacji, jaka miała miejsce podczas ślubu Brittany Bachman, nie była jednak w stanie przewidzieć.

Todd, ojciec Panny Młodej zrobił coś, co wzruszyło wszystkich gości, a Delia jak przystało na fotografa, wszystko udokumentowała. Trudno jest opisać to, co się stało tak by oddać wszystkie towarzyszące sytuacji emocje. Ten ślub na zawsze pozostanie w pamięci Delii jako zupełnie wyjątkowy.

Zachowanie ojca Brittany było tak nietypowe, że wszyscy goście przyglądali mu się z zapartym tchem.

Zgodnie z tradycją, ojciec prowadził Pannę Młodą do ołtarza, gdy nagle w drodze puścił jej rękę i wszedł między ławki wyraźnie kogoś szukając.

1

Po chwili chwycił za rękę ojczyma Brittany i kazał mu iść ze sobą. Rodzice Brittany rozstali się wiele lat temu, a matka wyszła ponownie za mąż. Teraz ojciec, by okazać swój szacunek wobec ojczyma córki, postanowił, że razem odprowadzą Brittany do ołtarza w dniu jej ślubu.

2

Goście początkowo byli zdezorientowani, ale po chwili wszyscy mogli odetchnąć z ulgą. Todd zdecydował, że ojczym Brittany brał na tyle duży udział w wychowaniu jego córki, że zasłużył na to, by odprowadzić ją do ołtarza. Wielu gości nie potrafiło ukryć wzruszenia, rozległy się oklaski.

3

To przepiękny gest miłości i szacunku, tak unikalny w dzisiejszych czasach, gdy rodziny często nawet w ważnych momentach nie są w stanie wznieść się ponad niesnaski i dojść do porozumienia. Taki ojciec to prawdziwy skarb, oby wszyscy brali z niego przykład!

4

Wyjątkowy gest!

Share

Dodaj komentarz