Mężczyzna spotyka się z kimś pomimo że jest żonaty. Ale gdy przeczytasz jego wyznanie zrozumiesz dlaczego

Jarrid Wilson jest internautą i blogerem. Jakiś czas temu postanowił opublikować na swoim blogu wyznanie, które warto przeczytać i udostępnić.

„Muszę coś wyznać. Spotykam się z kimś, pomimo tego że jestem żonaty.

To cudowna dziewczyna. Jest piękna, mądra, urocza, silna i mocno wierzy w Boga. Kocham zabierać ją na kolacje, do kina, na przedstawienia i zawsze mówię jej jak pięknie wygląda. Nie pamiętam kiedy był ostatni raz gdy byłem na nią zły dłużej niż 5 minut, a jej uśmiech zawsze poprawia mój dzień niezależnie od okoliczności.

Czasami odwiedza mnie w pracy niezapowiedziana, albo przygotowuje wspaniały obiad, a czasem nawet zaskoczy upieczonym własnoręcznie ciastem. Nie mogę uwierzyć w to jak dużo mam szczęścia spotykając się z kimś pomimo bycia żonatym. Zachęcam wszystkich do spróbowania bo to naprawdę może odmienić życie.

Aha, czy wspominałem że kobieta z którą się spotykam to moja żona? Czego się spodziewaliście?

Tylko dlatego, że macie żonę, nie oznacza że wasze życie randkowe ma się skończyć.

Chcę wciąż chodzić na randki z moją żoną, nawet po ślubie. Tak samo ona nie powinna przestać to robić tylko dlatego że oboje powiedzieliśmy „tak”. Zbyt dużo razy widziałem związki które przestawały się rozwijać tylko dlatego że ludzie przestali brać inicjatywę.

Chodzenie na randki to czas kiedy uczymy się o drugiej osobie w wyjątkowy sposób. Dlaczego mielibyśmy tego nie robić? Powinniście to robić. To wyjątkowe zdenerwowanie które czuje się na pierwszej randce nie powinno minąć tylko dlatego, że minęły lata. Gdy budzisz się rano, powinieneś patrzeć na swojego małżonka tak jakby to były dopiero pierwsze dni waszego związku. Zobaczysz dużą różnicę na plus.

Jeśli chodzi o jakiekolwiek związki to pogoń za drugą stroną jest kluczem. Nikt nie chce być z kimś komu nie zależy całym sercem.

Zachęcam was do zabierania małżonki na randki, do pogoni za nią całym sercem i do zrozumienia że życie randkowe nie powinno się skończyć tylko dlatego że powiedzieliście sobie „tak”.”

Share

Dodaj komentarz