Córka płacze bez przerwy – dzięki prostej sztuczce taty uspokaja się w mniej, niż 5 sekund

Bycie rodzicem to, dla wielu osób, jedna z najlepszych rzeczy, jakich można doświadczyć w życiu. Mało co równa się miłości i szczęściu, które odczuwa się po raz pierwszy trzymając dziecko w dłoniach.

Jednakże, rodzicielstwo nigdy nie jest proste. Młody tata Daniel Eisenman szybko się o tym przekonał.

Niezależnie od tego, co robił, nie mógł uspokoić swojej córeczki Diviny. Śpiewał jej, kołysał w ramionach i nosił, ale na darmo. Zamiast się poddać, postanowił wypróbować inną metodę.

Daniel pracuje jako coach i wykładowca, i wierzy, że każda osoba musi osiągnąć wewnętrzny spokój. Jednym ze sposobów na to jest medytacja, ale Divina jest oczywiście na to za mała.

Holy Sprout! Do you believe it’s possible to see human beings grow?! I love this Divine Victory!!•••#DanielEisenman #TheFreedomCatalyst #BreakingNormal #TribeDesigner #OMDaddy #OMBaby

Posted by Daniel Eisenman: The Freedom Catalyst on Monday, January 29, 2018

Postanowił jednak spróbować, kiedy Divina marudziła, on lekko się ku niej nachylił i wziął głęboki oddech.

Spokojnym, ale mocnym głosem, zaczął wydawać z siebie buczący dźwięk „Omm”, aby uspokoić dziecko. I zadziałało!Danielowi wielokrotnie udało się uspokoić w ten sposób córkę, więc to dobra metoda.

Poprosił żonę, aby go nagrała, aby inni rodzice również mogli to zobaczyć i przetestować. Ponad 41 milionów osób obejrzało to nagranie i nauczyło się czegoś nowego.

Tysiące osób skomentowało, że jego metoda działa. Masz zamiar ją wypróbować następnym razem, gdy Twoje maleństwo będzie niespokojne?

 

Check out this quick clip from my live Facebook video earlier to learn #HowToStopACryingBaby ???????#OMBaby #DanielEisenman #BreakingNormal #TheFreedomCatalyst

Posted by Daniel Eisenman: The Freedom Catalyst on Friday, April 21, 2017

Źródło:doceniac.com

Share

Dodaj komentarz