Zaszła w ciążę dzięki dawcy nasienia. Kilka lat później poznała go, a to zmieniło całkowicie jej życie

Aminah miała 42 lata i bardzo ciężkie przejścia za sobą. Życie mocno ją doświadczyło.

Kobieta straciła dwójkę dzieci. Jej pierwszy syn urodził się chory i zmarł ledwo 4 miesiące po porodzie. Potem straciła drugie dziecko, gdy miało rok i dwa miesiące. Pierwszy i drugi związek z mężczyznami nie przetrwały tej ciężkiej próby i rozpadały się. Po śmierci drugiego syna Aminah dowiedziała się, że cierpi na poważną mutację genetyczną, a potomkowie płci męskiej dziedziczą specyficzny gen i dlatego umierają.

Kobieta od tamtego momentu była sama. Cierpiała na depresję i powoli uchodziła z niej nadzieja na to, że życie kiedykolwiek będzie miało jeszcze sens.

1

Aminah chwyciła się desperacko ostatniej szansy na macierzyństwo. Wiedziała, że czas nie działa na jej korzyść, więc skorzystała z usług banku spermy, aby zostać matką. Ryzykowała sporo, ale czuła, że musi spróbować jeszcze raz.

2

Gdy zaszła w ciążę, przeżyła trudny okres oczekiwań, ale jakie było jej szczęście, gdy dowiedziała się, że na świat przyjdzie córeczka. Dziewczynka nie była obciążona ryzykiem odziedziczenia mutacji.

3

Po narodzinach Leily była wniebowzięta. Tym razem postanowiła wychować dziecko samotnie. Nie chciała się z nikim związać. Chciała być przede wszystkim matką.

4

Jednak jej mama uważała i ciągle przypominała córce, że powinna próbować skontaktować się z ojcem swojego dziecka, bo dziewczynka ma prawo wiedzieć kim jest jej ojciec. Mimo iż dawca ma prawo zachować anonimowość, to jeśli taka jest decyzja obydwu stron, można uzyskać informacje o swoim dziecku.

Scott Andersen zgodził się na spotkanie. Miała to być jedynie formalność, aby ustalić pewne szczegóły, które matka będzie mogła przekazać swojej córce o jej ojcu. Okazało się to jednak być czymś więcej. Scott zauroczył się swoją córeczką i polubił Aminah.

5

Scott i Aminah zaczęli się regularnie spotykać, aż w końcu zakochali się i pobrali.

6

Mimo iż ta historia miłości rozpoczęła się zupełnie odwrotnie niż zwykle, nie zmienia to faktu, że teraz dziewczynka ma dwoje cudownych rodziców i tworzą wspaniałą rodzinę.

7

To jedna z najbardziej niezwykłych historii jakie ostatnio słyszeliśmy.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *