Monika Janowska wbiła szpilę w Kaczyńskiego. „Tak jakoś mi się skojarzyło”

Robert Janowski przez swoje odejście z TVP i rozpoczęcie rozmów nad nowym programem często pojawia się w mediach. Również jego żona i jednocześnie menadżerka zabiera głos w ważnych sprawach. Teraz Monika Janowska wbiła szpilę w Jarosława Kaczyńskiego.

Robert Janowski jest doskonale znany wszystkim Polakom, jako prowadzący programu „Jaka to melodia„. Jego odejście ze stacji TVP odbiło się szerokim echem po mediach, a teraz informacje o jego zupełnie nowym projekcie często przedstawia Monika Janowska. Żona muzyka, podobnie jak inne gwiazdy, jest aktywna w mediach społecznościowych. Właśnie tam opublikowała wpis, w którym postanowiła skrytykować Jarosława Kaczyńskiego.

Robert Janowski: żona muzyka wbija szpile prezesowi PiS

„Taśmy Kaczyńskiego” są dzisiaj głównym tematem we wszystkich polskich mediach. Ujawnione w nich treści rozmów rozwścieczyły wiele osób, które teraz emocjonująco krytykują działania prezesa PiS. Inni stwierdzili, że z zapowiedzi ogromnej afery, tak naprawdę nic konkretnego nie wynika. W sprawę zaangażowały się również polskie gwiazdy.

Oczywistym staje się, że również polskie gwiazdy i celebryci będą komentować sytuację w polskiej polityce poprzez swoje media społecznościowe. Szczególnie w ostatnim czasie wiele osób niezwiązanych z polityką zaczyna gorąco komentować aktualne wydarzenia. Najlepiej widać to na przykładzie zamachu na Pawle Adamowiczu i burzy jaka wybuchła wokół tej tragedii.

Teraz Monika Janowska opublikowała krótki wpis, w którym zamieściła fragment z musicalu „Metro”, gdzie słyszymy piosenkę pod tytułem „Wieża Babilon”.

– „Wybudujemy wieże”… Tak jakoś mi, dzisiaj, po głowie chodzi… Proszę, się nie doszukiwać – pisze Monika Janowska.

Z jednej strony Janowska prosi o niedoszukiwanie się żadnych powiązań, ale z drugiej, nie trzeba ich szukać, ponieważ są nad wyraz oczywiste i widoczne na pierwszy rzut oka. Jednocześnie do swojego wpisu dodała, że jest poirytowana. To ujawnia, jaki stosunek do sprawy ma sama żona dziennikarza.

Również internauci, którzy zamieścili swoje komentarze wprost komentują w nich „Nagrania Kaczyńskiego”. Niektórzy nawet żartobliwie ostrzegają Janowską przed najazdem CBA o 6 rano.

– Ciii, bo o 6 rano CBA pod drzwiami stanie hihihi – pisze jeden z internautów.

– Poland Trade Center – czytamy.

– Robocza nazwa to Kacz TOVER – dodaje kolejny internauta. Nie da się ukryć, że w aktualnej sytuacji, kiedy oczy całej Polski zwrócone są w stronę Jarosława Kaczyńskiego, to żona Roberta Janowskiego wbiła potężną szpilę prezesowi PiS.

Źródło: pikio.pl

Share

Dodaj komentarz