Dramat gwiazdy polskiego reality show. Już nigdy nie wstanie z wózka inwalidzkiego?

Dagmara Kaźmierska jest jedną z głównych bohaterek reality show stacji TTV „Królowe życia”. Gwiazda kilka miesięcy temu miała poważny wypadek samochodowy i przez długi czas była przykuta do łóżka. Teraz za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznała, że może już nigdy nie wstać z wózka inwalidzkiego…

Ponad 4 miesiące temu Dagmara miała poważny wypadek samochodowy. Jak udało nam się wtedy dowiedzieć z nieznanych jak dotąd przyczyn, zjechała autem z drogi i uderzyła w betonowy element konstrukcyjny. Świadek zdarzenia zdradził nam, że auto Kaźmierskiej odholowała laweta, a ona z otwartymi złamaniami nóg została przewieziona do szpitala.

Gwiazda programu „Królowe życia” jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami i na bieżąco zdaje relację z przebiegu leczenia. W szpitalu spędziła trzy miesiące, teraz jest już w swoim domu, jednak cały jeździ na wózku inwalidzkim.

We wtorek Dagmara Kaźmierska na swoim profilu na Instagramie wyznała, że może nie wrócić do sprawności sprzed wypadku. – Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. Niewiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś – napisała gwiazda TTV (pisoenia oryginalna).

Dagmara podziękowała także fanom za słowa wsparcia oraz na koniec dodała, że jest szczęśliwie zakochana. Jednak o nowym mężczyźnie nie chciała nic pisać. Może go zobaczymy w reality show?

View this post on Instagram

💙Dzień dobry Serduszka Moje Kochane 💙Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze 😍😍😍❤️🙏🏻Piękne słowa wsparcia i troski ❤️❤️❤️🍀Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze 😢Niewiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś … 💔Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty ❤️Niemniej są też i te gorsze słowa pełne złości i nienawiści 😢I niestety czasem ból , niemoc i świadomość kalectwa odbierają trzeźwość myślenia i złe emocje biorą górę 😱🙈Właśnie tak ostatnio dałam się sprowokować odpisując na jeden naprawdę obrzydliwy komentarz-zupełnie niepotrzebnie 🙈Refleksja przyszła później , że nie warto wdawać się w polemikę słowną z hejterami 😷Dlatego pamiętajcie !!!🍀ŻEBY NIGDY . ALE TO NIGDY !!!!!!❤️💪🏻NIE PRZEGLĄDAĆ SIĘ W OCZACH NIEPRZYCHYLNYCH WAM OSÓB I NIE ZNIŻAĆ SIĘ DO ICH POZIOMU !!!!❤️❤️❤️Wszystkim dużo MIŁOŚCI I TOLERANCJI ŻYCZĘ ❤️❤️❤️JA SWOJĄ MIŁOŚĆ JUŻ MAM 😘😘😘😘😘🙊Ale to jeszcze tajemnica , kto jest moim Misiem 😉😉😉🐻🐻🐻💞🙊❤️❤️❤️❤️❤️❤️TYLKO ONA NAS URATUJE ❤️❤️❤️❤️💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 @krolowe_zycia_official @ttv.pl @conanbestia #miłość #stophejtowi

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Kim jest Dagmara Kaźmierska?

Dagmara Kaźmierska najbardziej znana jest reality show „Królowe życia”, w którym występuje w towarzystwie swojego syna Conana oraz przyjaciela Jacka. Program jest emitowany na antenie TTV.

Kaźmierska szybko podbiła serca widzów, którzy docenili jej niecodzienne podejście do życia, poczucie humoru i bezpośredniość. Kobieta dostała też w stacji TTV własny program „Made in Maroko”. Kaźmierska przyjęła również propozycję Patryka Vegi i w 2019 roku zagrała w jego filmie „Kobiety mafii 2”.

1

Dramat gwiazdy polskiego reality show

2

Dramat gwiazdy polskiego reality show

3

Dramat gwiazdy polskiego reality show

4

Dramat gwiazdy polskiego reality show

5

Dramat gwiazdy polskiego reality show

6

Dramat gwiazdy polskiego reality show

Źródło: fakt.pl

Share