Para adoptowała trójkę dzieci umierającej sąsiadki. Nie spodziewali się tego, co zobaczyli po powrocie do domu

Audrey, matka trójki dzieci, od pewnego czasu źle się czuła. Lekarz skierował ją do szpitala na badania. Poprosiła swoich sąsiadów o opiekę nad jej dziećmi przez jedną noc.

Tisha, sąsiadka i matka piątki dzieci oczywiście się zgodziła. Co prawda w ich domu nie było zbyt dużo miejsca, jednak kobieta cieszyła się, że może pomóc.

Niedługo później przyszły wyniki Audrey. Niestety okazało się, że kobieta jest w zaawansowanej fazie raka przełyku i żołądka. Nie było już dla niej ratunku.

Audrey wiedziała, że jej czas się kończy, ale była przygotowana na walkę. Chciała także mieć pewność, że z jej dziećmi będzie wszystko dobrze, gdy jej już nie będzie.

Audrey i Tisha nie były bliskimi przyjaciółkami. Obie zajęte pracą i opieką nad w sumie 8 dzieci, nie miały czasu, aby lepiej się poznać.

Jednak mimo to, zdesperowana Audrey postanowiła poprosić sąsiadkę, aby została prawnym opiekunem jej dzieci. Tisha i jej mąż, Kevin, bez wahania się zgodzili mimo tego, że sami mieli już piątkę dzieci. Wiedzieli, że będzie to ogromne wyzwanie, ale postanowili przyjąć pod swój dach jeszcze trójkę. W przeciwnym wypadku dzieci Audrey trafiłyby do domu dziecka.

Chcieli pomóc. Chcieli zrobić wszystko, aby pomóc dzieciom uporać się z cierpieniem po śmierci matki, której dni były już policzone.

Dzieci zasługują by być dziećmi. Zasługują na kochającą rodzinę i miejsce, do którego wracają i nazywają domem. Śmierć matki jest wystarczającym cierpieniem

Audrey myślała, że przeżyje nieco dłużej, jednak jej życie skończyło się szybciej, niż przewidywano. Zmarła dwa tygodnie później.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie opowiadające tę poruszającą historię w sposób, w jaki nie zrobią tego słowa.

„FOX5 Surprise Squad” po usłyszeniu o wspaniałym bezinteresownym geście Tishy i Kevina postanowiło pomóc im i załamanym dzieciom. Zobaczcie sami:

FOX5 Surprise Squad Gives Family of Ten BIGGEST Surprise Ever!

#SURPRISESQUAD: A mother of five gains guardianship of three children after a tragedy. Her and her husband's unwavering love inspires the FOX5 Surprise Squad's BIGGEST surprises ever!A heartfelt thanks to our Surprise Squad partners: United Nissan, America First Credit Union, Albertsons and Vons

Gepostet von FOX5 Las Vegas am Mittwoch, 4. Januar 2017

Source: facebook.com

Share

Dodaj komentarz