„Najpiękniejsze bliźniaczki na świecie” rozpoczęły karierę modelek. Zobacz zdjęcia

Leah Rose i Ava Marie Clements to bliźniaczki znane na calym świecie. Wszystko za sprawą niespotykanie pięknej urody.

1

Ich rodzice, Kevin i Jaqi Clements, pracują w branży modowej i przekazali swojemu potomstwu swoje olśniewające spojrzenia. Pierwsze dziecko pary, Chase Robert, również wyrósł na przystojnego chłopaka. Nie dziwi więc fakt, że urodzone w 2010 roku dziewczynki od razu zostały okrzyknięte najpiękniejszymi bliźniaczkami na świecie.

2

– „Odkąd pamiętam, podchodzili do mnie obcy i pytali, czy Leah i Ava są bliźniaczkami. Potem zawsze były zwroty typu: „Wow, te dziewczynki są wyjątkowo piękne! Powinnaś naprawdę pomyśleć o tym, czy kariera modelek nie byłaby dla nich właściwa”– mówi Jaqi.

3

kobieta zastanawiała się nad podpisaniem umowy z agencją modelek, gdy dziewczynki miały zaledwie pół roku. W końcu jednak odeszła od tego pomysłu. Wychowanie trójki dzieci już samo w sobie jest trudne.

4

Kariera sióstr rozpoczęła się dopiero kilka lat później. Leah i Ava miały 7 lat. Bardzo cieszyły się na bycie modelkami.

5

– „Rozmawiałam z dziewczynami o moim pomyśle i zapytałam, czy im się to podoba. One lubią nowe wyzwania. Chodzą co tydzień do szkoły tańca i na pływalnię. Nie byłam zaskoczona, że od razu chciały stanąć przed obiektywem i nie mogły doczekać się pierwszej sesji” – wyjaśnia Jaqi.

6

Matka bliźniaczek najpierw utworzyła konto na Instagramie i opublikowała pierwsze zdjęcia swoich dzieci. Pomysł okazał się być strzałem w dziesiątkę. Po zaledwie roku konto dziewczynek miało już milion obserwujących. Dla wielu osób są to najpiękniejsze bliźniaczki na świecie.

Oprócz konta na Instagramie dziewczynki pracują dla agencji modelek, które zorganizowały już dla nich kilka zamówień dla rożnych sieci modowych.

7

Niemniej jednak zdjęcia na Instagrami i sesje zdjęciowe są bardziej hobby niż pracą. Mniejsze przychody wynikają z wysokich kosztów podróży po studiach fotograficznych oraz innych wydatków jak wizyty w hotelach czy restauracjach.

8

– „Wiele osób uważa, że rodzice tacy jak my zarabiają dużo pieniędzy, ponieważ nasze dzieci pracują. To nie tak! W naszym przypadku wydajemy więcej pieniędzy na wsparcie naszych dzieci. To chyba nie różni się w większości innych przypadków”– pisze Jaqi na swoim blogu. Matka trzech dzieci uważa jednak, że ta wczesna inwestycja się opłaci.

9

Co najważniejsze, dziewczynki bardzo dobrze się bawią:

– „Moje dziewczyny lubią tańczyć, pływać i pozować przed aparatem. Lubią przygody, których doświadczają każdego dnia i czekają na każde nowe doświadczenie… Kochają zakładać nowe ubrania i nawiązywać przyjaźnie na planie”– wyjaśnia Jaqi.

10

Zdaje się, że najpiękniejsze bliźniaczki na świecie mają przed sobą świetlaną przyszłość. Pewnie w ciągu kilku następnych lat będą na ustach wielu osób. Popularność zdobyły zaraz po urodzeniu i tak pozostaje aż do dziś.

11

Źródło: chwilesloneczne.blogspot.com

Share

Dodaj komentarz